Galaxy S24 Ultra – płaski ekran i kanciasta obudowa

Samsung znów budzi skrajne emocje wśród swoich fanów. Tym razem chodzi o wyciek dotyczący najnowszego modelu Galaxy S24 Ultra.
Jak się okazuje, smartfon ten ma zaskoczyć płaskim ekranem, co oznacza istotną zmianę w stosunku do poprzednich modeli Ultra z wyraźnie zakrzywionymi wyświetlaczami.

 

źródło: DavidMa05368498

 

W sieci pojawiły się rzekome prawdziwe zdjęcia, które rzucają światło na wygląd urządzenia. Co ciekawe, telefon wygląda w kilku miejscach dość podobnie do swoich poprzedników z serii Ultra, czyli modeli Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy S22 Ultra. Mimo to najbardziej rzuca się w oczy właśnie płaski ekran. Oprócz tego obudowa telefonu wydaje się bardziej kanciasta niż kiedykolwiek wcześniej, co dodałoby urządzeniu unikalnego charakteru. Warto jednak podkreślić, że te zdjęcia nadal pozostają w sferze przecieków, więc należy podchodzić do nich z pewnym dystansem. Mimo to przecieki te pasują do tego, co do tej pory słyszeliśmy o Galaxy S24 Ultra.

źródło: DavidMa05368498

 

Wystający S Pen 

Zauważcie, że S Pen wystaje z ramki telefonu. Może to być sygnałem, że mamy do czynienia mimo wszystko z prototypem. Czy finalny produkt będzie bardziej dopracowany? Choć informacje te należy traktować z rezerwą, nie można zaprzeczyć, że Samsung Galaxy S24 Ultra wywołuje spore zainteresowanie.
Czy rzeczywiście okaże się rewolucją w designie i funkcjonalności, przekonamy się, gdy telefon trafi na rynek.

Szukasz serwisu Samsunga? Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę

źródło: androidauthority.com