Jakich usterek nie obejmuje gwarancja Apple?

Firma Apple uszczupli budżet Samsunga – jak zareagują użytkownicy?

Patentowa wojna między Apple i Samsungiem trwa już bardzo długo. Nie dawno dowiedzieliśmy się, że firma produkująca telefony iPhone ma zamiar uszczuplić budżet Samsunga. Większość udziałów w produkcji będzie miała firma BOE, czyli chiński producent, który „rośnie w oczach”. 

Samsung i LG, a iPhone 14 – co dalej?

Około 25% udziałów w produkcji wyświetlaczy będzie miała chińska firma BOE, które od dłuższego czasu zyskuje na popularności. Ciekawostką jest, że zamówienie zostało złożone tylko na matryce 6,1 cala. Telefony iPhone 14 mają być pod każdym względem dużo wydajniejsze od poprzedników. Nie tylko aparat, ale również inne podzespoły zyskają na specyfikacji. Warto wspomnieć , że wyświetlacze OLED umieszczone w najnowszych modelach Apple prawdopodobnie będą mieć więcej niż 60 Hz. Zrobi to ogromną różnicę podczas codziennego użytkowania. Płynniejszy i stabilniejszy obraz dla wielu osób może być argumentem do zmiany z Androida na iOS. 

Jednak ze strony firmy Apple nie będzie to całkowita rezygnacja z podzespołów Samsunga i LG. Modele takie jak iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają zostać wyposażone w ekrany koreańskiego producenta. Dla niektórych jest to świetna wiadomość, dla innych natomiast wręcz przeciwnie. Ekrany OLED od innych producentów mogą okazać się ciekawą odskocznią. Apple cały czas stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Smartfony stale są udoskonalane.

Jednak, czy tym razem firma z jabłkiem zaskoczy nas nowymi funkcjonalnościami?

Po więcej informacji zapraszamy na stronę panszybka.com