Serwis Xiaomi POCO F3 5G

Naprawa Xiaomi POCO F3 5G

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO F3 5G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi POCO F3 5G na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi POCO F3 5G.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO F3 5G i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi poco f3

Cennik napraw Xiaomi POCO F3 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi POCO F3 5G

  Xiaomi POCO F3 5G określany jest często 'zabójcą flagowców’. Wszystko to za sprawą świetnej jakości wykonania, mocnych podzespołów i niskiej ceny. Smartfon posiada rewelacyjny wyświetlacz AMOLED FullHD+ o częstotliwości odświeżania 120Hz. Sercem urządzenia jest flagowy procesor Snapdragon 870 5G, wspomagany przez 8GB pamięci RAM. Ponadprzeciętność POCO F3 5G zawdzięcza także świetnym aparatom fotograficznym, z głównym 48Mpix na czele. Telefon wspiera również szybkie ładowanie 33W, a jego bateria ma pojemność 4520mAh.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi POCO F3 5G. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi POCO F3 5G

  Jeśli zdarzy Ci się rozbić przednią szybkę w twoim Xiaomi POCO F3, nie zwlekaj z jej wymianą. Popękane szkło może uszkodzić wyświetlacz twojego urządzenia, co w rezultacie skończy się jego całkowitą wymianą. Wymiana szybki w naszym serwisie to proces polegający na odseparowaniu pękniętej szybki od wyświetlacza i wymiany jej na nową. Usługę oferujemy tylko wtedy, kiedy wyświetlacz jest w pełni sprawny. Natomiast, jeśli ekran ma problem z dotykiem albo widnieją na nim uszkodzenia, konieczna będzie jego wymiana. Dajemy możliwość klientowi w wyborze wyświetlacza oryginalnego lub najwyższej jakości zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO F3 5G

  Problem z uszkodzoną bateria to częsty przypadek z jakim do nas przychodzicie. Do czynników negatywnie wpływających na kondycję baterii należy nadmierna eksploatacja lub używanie niesprawdzonych akcesoriów. Jeśli urządzenie pracuje o wiele krócej niż kiedyś, konieczna będzie wymiana baterii na nową. W naszym serwisie zajmiemy się twoim urządzeniem, a po godzinie będzie pracował jak nowy.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi POCO F3 5G

  Do najważniejszych zadań tylnej klapki należy ochrona smartfona oraz jego estetyka. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za ochronę przez czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz i pył, odprowadza ciepło z urządzenia, a często także zapewnia wodoszczelność naszego urządzenia. W przypadku, kiedy klapka baterii w twoim Xiaomi POCO F3 jest uszkodzona, zalecamy jej wymianę. Poprawi to nie tylko wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zapewni odpowiednią ochronę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi POCO F3 5G

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi POCO F3 5G. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi POCO F3 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.