Sony Xperia 10 V

Sony Xperia 10 V: Skorzystasz z podwójnej promocji?

Nie od dziś wiadomo, że promocje przyciągają szczególną uwagę. Co powiedzielibyście na podwójną promocję?

Dokładnie taką propozycję ma dla nas Sony na model Xperia 10 V. Dla przypomnienia, ten smartfon wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim baterią o wydłużonej żywotności. Ale czy tylko dlatego warto się nim zainteresować?

Czy warto kupić Xperia 10 V?

Owszem, jest smukły, zgrabny i doskonale leży w dłoni, ale Sony postawiło tutaj przede wszystkim na wydajność. Czas pracy na baterii w modelu Xperia 10 V jest naszych zdaniem bardzo zadowalający – jeśli jesteś osobą, która często korzysta z telefonu i nie chce ciągle martwić się o ładowarkę – 10 V jest dla Ciebie. Aparat w Sony Xperia 10 V oferuje optyczną stabilizację obrazu oraz teleobiektyw z dwukrotnym przybliżeniem optycznym . Co więcej, obudowa jest odporna na pył i wodę zgodnie z normami IP65/IP68, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Sony Xperia 10 V

Jak skorzystać z podwójnej promocji?

Pierwsza część promocji polega na obniżce ceny Xperia 10V do 1999 zł w wielu popularnych sklepach. Następnie po zakupie i rejestracji na dedykowanej stronie producenta otrzymasz zwrot aż 200 zł. Dzięki temu finalnie zapłacisz jedynie 1799 zł!

Masz problem ze swoim smartfonem? Skontaktuj się z naszym serwisem