Samsung Swarovski

Samsung przedstawia: Swarovski dla Galaxy Z Flip5, Watch6 oraz Buds2 Pro

Samsung, wprowadza na rynek kolejny produkt, który ma przyciągnąć wzrok wielu. Mówimy tu o zestawie urządzeń Galaxy ozdobionych kryształami Swarovski. Brzmi zachwycająco? Poznajmy wszystkie szczegóły!

Co zawiera ten błyszczący pakiet?

Zestaw składa się z trzech produktów: smartfona Galaxy Z Flip5, smartwatcha Galaxy Watch6 (lub jego wersji Classic) oraz słuchawek Buds2 Pro. Co ważne, same urządzenia nie zostały zmienione. Kupując zestaw, otrzymasz pudełko z dodatkami: etui dla telefonu i słuchawek oraz pasek na rękę do zegarka – wszystko ozdobione kryształami Swarovski.

Kupując zestaw Galaxy Z Flip5, otrzymujesz również darmowy upgrade pamięci do 512 GB oraz możesz wybrać kolor obudowy: Mint, Graphite, Lavender i Cream. Podobnie jest w przypadku Buds2 Pro, dostępne kolory to: Fiolet Bora, Grafit lub Biały, przy czym na te słuchawki przysługuje rabat w wysokości 60€.

W przypadku Galaxy Watch6, możesz wybrać pomiędzy wersją standardową a Classic, a także pomiędzy dużym i małym rozmiarem oraz połączeniem Bluetooth lub LTE. Niestety, na zegarek nie przysługuje żaden rabat. W przypadku 40mm BT Watch6, cały zestaw kosztuje 1 687 euro.

s

Gdzie kupić ?

Na chwilę obecną oferta jest dostępna wyłącznie na niemieckiej stronie Samsunga. Jeśli posiadasz już któryś z tych produktów, możesz próbować zakupić akcesoria oddzielnie. Wspomnijmy jeszcze, że wszystkie dodatki zostały stworzone we współpracy z Highsnobiety, berlińską marką modową, co może tłumaczyć, dlaczego oferta jest dostępna wyłącznie w Niemczech.

Masz problem z swoim smartfonem Samsunga? Zgłoś się do naszego serwisu TUTAJ!