telefon xiaomi redmi note 10 pro

Wymiana baterii Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie Baterii na nową Oryginalną.

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Większość użytkowników telefonów komórkowych musi ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się też, że w każdej wolnej chwili podpinamy telefon do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. I choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli podczas użytkowania telefonu zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz usługę serwisowej wymianę baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Warto pamiętać, że stosowane w urządzeniach baterie bardzo często są wklejane w konstrukcje telefonu, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria może ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój telefon do naprawy, to pamiętaj, że naprawa powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Wszystkie naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w telefonie powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w telefonach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi. Podczas wymiany baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro klient otrzymuje na bieżąco powiadomienia o statusie naprawy, a po jej zakończeniu numer listu przewozowego, przy pomocy którego można śledzić status przesyłki na stronie firmy kurierskiej.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Cenę wymiany baterii w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro na nową możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie. Kupując przez naszą stronę internetową w tej cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz serwisową usługę wymiany. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę złącza ładowania w Xiaomi Redmi Note 10 Pro otrzymasz 3 miesiące gwarancji.