telefon xiaomi redmi note 10 pro

Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Cena: 250 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Xiaomi | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Tylna klapka w Xiaomi Redmi Note 10 Pro nie tylko zapewnia estetyczny wygląd ale również zapewnia ochronę komponentów telefonu przed dostaniem się wody i pyłów. Dodatkowo jest ona odpowiedzialna za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia. Jeśli dojdzie do stłuczenia klapki baterii w smartfonie, zaleca się jak najszybsze oddanie go do profesjonalnego serwisu w celu wymiany tylnej ścianki na nową. Dłuższe korzystanie z telefonu w takim stanie może doprowadzić do zniszczeń wewnątrz urządzenia, a nawet do przypadkowego pokaleczenia.

Jak długo trwa wymiana klapki w Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

Dobrze wiemy jak ciężko jest się rozstać ze swoim smartfonem w obecnych czasach. Dlatego na naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 10 Pro nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Xiaomi, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać w godzinę. Warto natomiast skontaktować się przedtem z wybranym serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Xiaomi Redmi. Zachęcamy również do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Xiaomi Redmi Note 10 Pro w naszym serwisie?

Nasz serwis Xiaomi specjalizuje się w tego typu naprawach, co sprawia, że możesz oddać telefon w zaufane miejsce. Dodatkowo usługi serwisowania świadczymy już od wielu lat i jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Za pomocą specjalnych narzędzi oraz profesjonalnego sprzętu wymienimy plecki w Twoim Xiaomi Redmi Note 10 Pro na nowe. Aktualne ceny usług znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z nami w celu bezpłatnej wyceny. Na każdą naprawę otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję.