serwis samsung s8 plus

Wymiana szybki Samsung S8 Plus

Cena: 389 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung S8 Plus

Każdy użytkownik smartfonów wie, że są one dość delikatne, a każdy upadek może prowadzić do powstania różnych uszkodzeń. Telefony komórkowe najczęściej trafiają do serwisu właśnie z powodu zbitych szybek spowodowanych upuszczeniem urządzenia. Masz zbitą szybkę? Zapraszamy do naszego serwisu telefonów, który przygotował dla Ciebie usługę wymiany szybki w telefonie Samsung S8 Plus. Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego serwisu? Tego typu naprawy powinny być wykonywane przez doświadczonych techników, którzy mają dostęp do odpowiednich urządzeń serwisowych. Oddając swój telefon w nasze ręce, będziesz mieć też pewność, że do naprawy wykorzystamy najwyższej jakości części zamienne.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung S8 Plus?

Nikt nie lubi rozstawać się ze swoim telefonem na długo, dlatego też nasz serwis dba o to, aby czas obsługi serwisowej maksymalnie ograniczyć. Pracujemy na podstawie procedur, które pozwalają na wykonanie szybkiej naprawy, przy jednoczesnych zachowaniu najwyższej jakości usług. W chwili, gdy smartfon trafia do naszego serwisu telefonów, rejestrujemy go w systemie i przekazujemy do serwisanta, który będzie odpowiadać za jego naprawę. Rozpoczyna się ona od zdemontowania uszkodzonego elementu, a następnie wymiany zbitej szybki w telefonie Samsung S8 Plus na nową. Po wykonaniu czynności serwisowych telefon przechodzi testy sprawności urządzenia. Po pozytywnych wynikach kontroli smartfon może wrócić do właściciela.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung S8 Plus?

Zastanawiasz się nad wymianą szybki w telefonie Samsung S8 Plus? W naszym sklepie internetowym sprawdzisz aktualną cenę za kompleksową usługę. Składa się na nią nowa część oraz usługa serwisowa wymiany zbitej szybki w telefonie Samsung S8 Plus. Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Po wymianie szybki na nową serwis odpowiedni zabezpieczy telefon. W zależności od preferencji będziesz mógł odebrać go osobiście lub skorzystać z opcji przesyłki kurierskiej. Na wymianę szybki w Samsungu S8 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.