serwis samsung s8 plus

Wymiana wyświetlacza Samsung S8 Plus

Cena: 750 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S8 Plus SM-G955.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S8 Plus

Miłośnicy telefonów Samsung chwalą je za świetne aparaty i jakościowe wyświetlacze. Niestety jednak pomimo dopracowania każdego najmniejszego elementu, podobnie jak inne telefony są one narażone na przypadkowy upadek lub przygniecenie. Taki wypadek może doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza, które utrudni nam korzystanie z telefonu, dlatego w takim przypadku niezbędna okaże się wymiana ekranu w telefonie Samsung S8 Plus na nowy. Niezwykle istotne będzie jednak prawidłowe przeprowadzenie naprawy przy wykorzystaniu najwyższej jakości części, które po wizycie w serwisie pozwolą cieszyć się wszystkimi zaletami oryginalnego wyświetlacza. Nasz serwis z przyjemnością wykona dla Ciebie wymianę ekranu w telefonie Samsung S8 Plus na nowy, oryginalny.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S8 Plus?

Doskonale rozumiemy, jak bardzo potrzebujesz swojego telefonu na co dzień. Wiemy, że potrzebujesz go nie tylko do utrzymywania kontaktów, ale i codziennej pracy i przyjemności. Dlatego zrobimy wszystko, aby naprawę Twojego telefonu przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie. W większości przypadków telefon będzie gotowy do odbioru już po kilku godzinach. Wizyta w serwisie rozpocznie się od zarejestrowania urządzenia w serwisowym systemie. Następnie trafi on do serwisanta, który wykona wymianę ekranu w telefonie Samsung S8 Plus na nowy. Na koniec telefon przejdzie testy, które pozwolą upewnić się, że naprawa przebiegła pomyślnie, a Twój telefon będzie działać jak nowy.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S8 Plus?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S8 Plus na nowy, aktualny cennik możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie. W podanej cenie otrzymasz nową część oraz usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S8 Plus na nowy. Oddając telefon do profesjonalnego serwisu, będziesz mieć pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty. Po naprawie telefon możesz odebrać w naszym punkcie stacjonarnym. Możesz też skorzystać z opcji przesyłki kurierskiej. Na wymianę ekranu w Samsung S8 Plus otrzymasz 3 miesiące gwarancji.