serwis samsung s21 ultra

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S21 Ultra

Cena: 369 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung S21 Plus

Samsung S21 Plus to wysokiej jakości produkt, który uznawany jest za jeden z najbardziej atrakcyjnych na rynku, przede wszystkim przez zastosowanie szklanego tyłu i oryginalnej ramki. Mimo to należy wziąć pod uwagę, że choć telefon pięknie się prezentuje, te części te mogą szybko ulec zniszczeniu, poprzez zarysowanie czy rozbicie. Dodatkowo wykorzystywanie telefonu z rozbitą klapką baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia. Gdy dojdzie do uszkodzenia tylej szybki, powinno się od razu wymienić plecki w Samsungu S21 Plus na nowe. Co prawda można zabezpieczać się obudową, jednak nawet ona nie jest w stanie całkowicie ochronić telefonu. Nasz serwis telefonów specjalizuje się w naprawach telefonów marki Samsung, co sprawia, że możesz oddać swój smartphone w zaufane miejsce. Dzięki specjalnym urządzeniom i długoletniemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samsungu S21 Plus na nowe.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu S21 Plus?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego nie musisz martwić się, że po oddaniu go do naszego serwisu, będziesz musiał długo czekać na jego naprawę. Dobra wiadomość jest taka, że jako profesjonalny serwis Samsunga, popularne części mamy na miejscu. Dlatego też wymianę plecków w Samsungu S21 Plus wykonamy nawet tego samego dnia.  Jeśli posiadasz telefon zastępczy i możesz poczekać na przesyłkę kurierską, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu S21 Plus w naszym serwisie?

Nasza placówka posiada specjalistyczne narzędzia i profesjonalne urządzenia serwisowe, które pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości napraw telefonów marki Samsung. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat i dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę, jednocześnie gwarantując dobrą cenę. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana plecków w telefonie Samsung S21 Plus? Aktualny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej. Warto pamiętać, że cena zawiera koszt nowej części oraz usługi serwisowej, na którą otrzymasz gwarancję.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S21 Ultra

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Samsung S21 Ultra?

Cena wymiany klapki / plecków w Samsung S21 Ultra to 369zł

Ile trwa wymiana plecków w Samsung S21 Ultra?

Usługa wymiany klapki w Samsung S21 Ultra jest szybka i prosta. Istotnym krokiem jest tutaj jednak weryfikacja czy uszkodzeniu uległa jedynie tylna klapka, a nie cały korpus. Dodatkowo przy rozbiciu szkiełek aparatów należy sprawdzić działanie obiektywów. Dopiero po dokładnej diagnozie możemy z czystym sumieniem zamontować nową, oryginalną klapkę Samsung. Szacując całkowity czas potrzebny na naprawę, wymiana zajmie około 60 minut. Warto wcześniej zarezerwować termin wizytę online lub telefonicznie z wybraną placówką.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Tylne klapki montowane w telefonach Samsung są oryginalne i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Nie musisz więc obawiać się, że klapki będą źle spasowane lub zaczną odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Samsung S21 Ultra?

Uszkodzona tylna klapka w telefonie nie tylko sprawia wrażenie nieestetycznej ale również naraża nasz smartfon na dodatkowe usterki podzespołów. Korzystanie z urządzenia, które ma rozbite plecki może powodować dostawanie się wody oraz pyłu do środka. Warto temu zapobiec i jak najszybciej skorzystać z wymiany klapki w naszym serwisie. Poprawi to nie tylko wizualne wrażenia dotyczące naszego sprzętu ale również zabezpieczy go przed rozwojem usterki.

Czy po wymianie plecków Samsung S21 Ultra wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Czy wymieniana obudowa/ plecki są oryginale ?

Oferujemy wymiany zarówno na obudowy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. W przypadku części oryginalnych, są to plecki nowe lub demontażowe których stan jest idealny

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.