serwis samsung s21 ultra

Wymiana wyświetlacza Samsung S21 Ultra

Cena: 1499 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S21 Ultra

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra

Każdy z nas kupuje telefon z myślą o tym, że będzie bardzo często z niego korzystać. To oczywiście sprawia, że nasze urządzenie będzie mocno narażone na powstanie pewnego rodzaju uszkodzeń, które mogą być następstwem upadku lub przygniecenia telefonu. W takich przypadkach niestety bardzo często dochodzi do uszkodzenia ekranu. Co zrobić w takim przypadku? Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój telefon zostanie naprawiony tak, by odzyskać pełną funkcjonalność sprzed wypadku.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra?

Niezależnie od skali uszkodzeń, w większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu nie będziesz musiał na długo rozstawać się ze swoim telefonem. Nasz serwis od razu po otrzymaniu urządzenia do naprawy zarejestruje je w systemie, a następnie przekaże do technika, który zdemontuje uszkodzoną część i dokona wymiany ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra na nowy. Następnie telefon trafi na dokładne testy, które pozwolą ustalić, czy naprawa przebiegła pomyślnie. W pełni sprawy telefon będzie gotowy do odbioru w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Urządzenie możemy odesłać też przesyłką kurierską pod wskazany wcześniej adres.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest aktualny koszt wymiany ekranu w telefonie Samsung S21 Ultra, znajdziesz go na stronie sklepu internetowego serwisu Pan Szybka. Cena obejmuje nową część oraz usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S21 Plus na nowy. Korzystając z naszego serwisu, nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Dodatkowo będziesz mógł sam zdecydować, czy telefon chcesz dostarczyć i odebrać osobiście, czy wygodniejszą opcją będzie dla Ciebie przesyłka kurierska. W obu przypadkach zrobimy wszystko, aby Twój telefon wrócił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Na wymianę ekranu w Samsungu S21 Ultra otrzymasz 3 miesiące gwarancji.