serwis samsung s20 ultra

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S20 Ultra

Cena: 380 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej pokrywy Samsung S20 Ultra

Mimo wykorzystania najnowszych i niemal pancernych technologii (Corning Gorilla Glass 6), upadek telefonu może uszkodzić tylną szybkę Samsunga. W przypadku zbicia szklanej tylnej pokrywy możemy doprowadzić do pokaleczenia rąk. Pęknięta szyba również nie wygląda zbyt estetycznie, szczególnie w tak designerskim telefonie, jakim jest Samsung S20 Ultra. W naszym serwisie doświadczeni technicy, dzięki nowoczesnej technologii, precyzyjnie wykonają naprawę Twojego smartfona – z wykorzystaniem profesjonalnego lasera serwisowego jesteśmy w stanie usunąć nawet najdrobniejsze kawałki popękanej szybki.

Ile trwa wymiana klapki baterii Samsung S20 Ultra?

Najważniejsze części zamienne posiadamy na miejscu, dodatkowo korzystamy z najnowszych technologii serwisowych, co sprawia, iż naprawę serwisową jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia. W trosce o wysoki poziom obsługi klienta wprowadziliśmy też możliwość naprawy telefonów zdalnie! Wystarczy skorzystać z naszego sklepu internetowego i zamówić wybraną usługę. Doskonale zabezpieczona przesyłka z naprawionym telefonem zostanie dostarczona przez godną zaufania firmę kurierską pod wskazany adres. Pamiętaj, że czas oczekiwania na naprawę wydłuży się wtedy o czas przesyłki.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

  • Posiadamy w pełni profesjonalne, najnowsze narzędzia oraz urządzenia naprawcze, które są podstawą wysokiej jakości usług;
  • Posiadamy wieloletnią praktykę w serwisowaniu urządzeń firmy Samsung – możemy naprawić każdy napotkany problem, żadne uszkodzenie nie jest w stanie nas zaskoczyć;
  • Jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon w mgnieniu oka;
  • Działamy na odległość – nie musisz szukać serwisu, wystarczy, że wyślesz nam swój telefon.

Ile kosztuje wymiana tylnej szyby Samsung S20 Ultra?

Wyróżniają nas atrakcyjne, konkurencyjne ceny. Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podane kwoty zawierają: nową część do Twojego smartfona oraz w pełni profesjonalną usługę naszych ekspertów, włączając w to gwarancję.