serwis samsung s20 ultra

Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra

Cena: 1199 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S20 Ultra SM-G988.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra

Każdy z nas kupuje telefon z myślą o tym, że będzie bardzo często z niego korzystać. To oczywiście sprawia, że nasze urządzenie będzie mocno narażone na powstanie pewnego rodzaju uszkodzeń, które mogą być następstwem upadku lub przygniecenia telefonu. W takich przypadkach niestety bardzo często dochodzi do uszkodzenia ekranu. Co zrobić w takim przypadku? Warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu telefonów, który wykona dla Ciebie usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój telefon zostanie naprawiony tak, by odzyskać pełną funkcjonalność sprzed wypadku.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra?

Niezależnie od skali uszkodzeń, w większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu nie będziesz musiał na długo rozstawać się ze swoim telefonem. Nasz serwis od razu po otrzymaniu urządzenia do naprawy zarejestruje je w systemie, a następnie przekaże do technika, który zdemontuje uszkodzoną część i dokona wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra na nowy. Następnie telefon trafi na dokładne testy, które pozwolą ustalić, czy naprawa przebiegła pomyślnie. W pełni sprawy telefon będzie gotowy do odbioru w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Urządzenie możemy odesłać też przesyłką kurierską pod wskazany wcześniej adres.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra?

Jeśli chcesz sprawdzić, jaki jest aktualny koszt wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra, znajdziesz go na stronie sklepu internetowego serwisu Pan Szybka. Cena obejmuje nową część oraz usługę wymiany ekranu w telefonie Samsung S20 Ultra na nowy. Korzystając z naszego serwisu, nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Dodatkowo będziesz mógł sam zdecydować, czy telefon chcesz dostarczyć i odebrać osobiście, czy wygodniejszą opcją będzie dla Ciebie przesyłka kurierska. W obu przypadkach zrobimy wszystko, aby Twój telefon wrócił do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Na wymianę ekranu w Samsungu S20 Ultra otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Samsung S20 Ultra?

Cena wymiany wyświetlacza w Samsung S20 Ultra to 1199zł

Na czym polega wymiana wyświetlacza w Samsung S20 Ultra?

Naprawę rozpoczynamy do demontażu uszkodzonego komponentu, a następnie zamontowaniu nowego, oryginalnego wyświetlacza Samsung. Aby naprawa przebiegła sprawnie i bezpiecznie korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu serwisowego. Jeśli posiadamy odpowiednie części na miejscu, to wymianę wykonujemy jeszcze tego samego dnia.

Kiedy trzeba wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung S20 Ultra?

Jeśli ekran telefonu ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk, konieczna będzie wymiana wyświetlacza. Najczęstszymi objawami wskazującymi na uszkodzenie ekranu są: pojawienie się czarnych plam, zielonych pasów lub martwych pikseli na matrycy. Często również smartfon wydaje dźwięki oraz wibracje ale nie wyświetla żadnego obrazu. W takim przypadku prawdopodobnie mamy styczność z pękniętą matrycą ekranu.

Czy wymieniany wyświetlacz jest oryginalny?

Nasza placówka oferuje wymianę wyświetlacza w Samsung S20 Ultra jedynie na oryginalny komponent (Service Pack) czyli część przygotowaną do montażu w urządzeniu. Dzięki zastosowaniu tego typu wyświetlaczy możesz być pewien, że smartfon po naprawie będzie działał bez zarzutu oraz wszystkie funkcje zostaną zachowane.

Czy przy wymianie wyświetlacza naliczacie cenę szybki?

Wyświetlacze, które stosujemy do naprawy składają się z matrycy, warstwy dotykowej i nowej szybki. Jest to kompletny element, gotowy do bezpośredniego montażu. Nie ma zatem powodu, aby naliczać dodatkowej opłaty za wymianę szybki. Podana cena za usługę zawiera koszt nowej części i jej wymiany.

Czy wymienicie ekran, który sam dostarczę?

Przy usłudze wymiany wyświetlacza korzystamy wyłącznie ze swoich, sprawdzonych części. Dzięki zaufanym dostawcom ekranów mamy pewność, że wyświetlacze przejdą wszystkie testy, a my będziemy mogli zapewnić naszą 3 miesięczną gwarancję.

Czy zapewniacie dodatkową ochronę wyświetlacza po wymianie?

Po wymianie wyświetlacza proponujemy montaż folii hydrożelowej, która świetnie przylega nawet w przypadku wyświetlaczy zakrzywionych. Folia hydrożelowa pomaga chronić telefon przez zarysowaniami i rozbiciem ekranu telefonu.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.