telefon samsung s10

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S10

Cena: 249 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej szybki Samsung S10

Samsung S10 to flagowy model w portfolio koreańskiej firmy. Jest to multimedialny telefon, który zasila mocny i wydajny ośmiordzeniowy procesor, inżynierowie pomyśleli nie tylko o wnętrzu, ale też o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Sprzęt elektroniczny z najwyższej półki, zasługuje również na solidną ochronę i dodatkowe wzmocnienie. Samsung S10 został wyposażony przez producenta w Corning Gorilla Glass 5, niestety jest to tylko szkło, które równie łatwo rysuje się i pęka. Często nawet najlepsze obudowy nie zagwarantują pełnej ochrony, przez co może dojśc do uszkodzenia tylnego panelu. Nasz serwis przeprowadza laserowe wymiany szklanej klapki w Samsung S10, a także innych modelach. Profesjonalne narzędzia pozwalają nam na usuwanie nawet najmniejszych kawałków szybki oraz kleju.

Ile trwa wymiana klapki w Samsungu S10?

Dzięki temu, że nasz serwis posiada dostęt do najwyższej klasy urządzeń serwisowych, a nasz zespół składa się z grona ekspertów serwisowych, wymiana plecków w Samsungu S10 przebiega w ekspresowym tempie. Nie musisz już rozstawać się ze swoim ukochanym urządzeniem na długo, ani szukać zastępczego smartfona. Zwykle przy naprawach w innych serwisach, wymiana tylnej obudowy może potrwać nawet do kilku dni. Serwis Pan Szybka zajmie się tym od razu, a telefon zostanie naprawiony nawet tego samego dnia!

Wymiana plecków Samsung S10 – serwis telefonów online

Wiemy, że nie każdy ma czas lub możliwość, aby pojawić się w naszym punkcie stacjonarnym. Dlatego w trosce o profesjonalną naprawę Państwa smartfonów, wprowadziliśmy wymianę szybki na odległość! Wystarczy, że złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że czas oczekiwania na naprawę wydłuży się wtedy o czas przesyłki kurierskiej.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis telefonów Samsung?

  • Posiadamy w pełni profesjonalne narzędzia oraz urządzenia serwisowe, które są nieodłącznym elementem precyzyjnej i jakościowej pracy.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń firmy Samsung, żadna usterka nie jest w stanie nas zaskoczyć – możemy usunąć każdy napotkany problem.
  • Szybkość działania – jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon nawet tego samego dnia.

Ile kosztuje wymiana plecków w Samsungu S10?

Aktualny cennik wymiany plecków w telefonie Samsung S10 znajdziesz na naszej stronie internetowej. Podane ceny zawierają nową część do Twojego smartfona oraz w pełni profesjonalną usługę serwisową wraz z gwarancją.

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S10

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Samsung S10?

Cena wymiany klapki / plecków w Samsung S10 to 249zł

Ile trwa wymiana plecków w Samsung S10?

Usługa wymiany klapki w Samsung S10 jest szybka i prosta. Istotnym krokiem jest tutaj jednak weryfikacja czy uszkodzeniu uległa jedynie tylna klapka, a nie cały korpus. Dodatkowo przy rozbiciu szkiełek aparatów należy sprawdzić działanie obiektywów. Dopiero po dokładnej diagnozie możemy z czystym sumieniem zamontować nową, oryginalną klapkę Samsung. Szacując całkowity czas potrzebny na naprawę, wymiana zajmie około 60 minut. Warto wcześniej zarezerwować termin wizytę online lub telefonicznie z wybraną placówką.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Tylne klapki montowane w telefonach Samsung są oryginalne i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Nie musisz więc obawiać się, że klapki będą źle spasowane lub zaczną odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Samsung S10?

Uszkodzona tylna klapka w telefonie nie tylko sprawia wrażenie nieestetycznej ale również naraża nasz smartfon na dodatkowe usterki podzespołów. Korzystanie z urządzenia, które ma rozbite plecki może powodować dostawanie się wody oraz pyłu do środka. Warto temu zapobiec i jak najszybciej skorzystać z wymiany klapki w naszym serwisie. Poprawi to nie tylko wizualne wrażenia dotyczące naszego sprzętu ale również zabezpieczy go przed rozwojem usterki.

Czy po wymianie plecków Samsung S10 wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Czy wymieniana obudowa/ plecki są oryginale ?

Oferujemy wymiany zarówno na obudowy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. W przypadku części oryginalnych, są to plecki nowe lub demontażowe których stan jest idealny

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.