telefon samsung s10

Wymiana wyświetlacza Samsung S10

Cena: 1149 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S10 SM-G970.

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10

Samsung cieszy się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Wpływ na to ma między innymi bardzo dobry aparat, elegancki wygląd i świetny wyświetlacz. Niestety nawet i takie telefony czasami trafiają do serwisu. Główną przyczyną napraw są uszkodzone wyświetlacze na skutek upadku lub przygniecenia. Dlatego jeśli i Twój telefon uległ uszkodzeniu, chętnie go dla Ciebie naprawimy. Z pewnością wiesz, że tego typu naprawy powinny być wykonywane w profesjonalnych serwisach, które do napraw wykorzystują część najwyższej jakości. W naszej ofercie serwisowej znajduje się usługa wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S10 na nowy. Naprawiając telefon u nas, będziesz mieć pewność, że naprawa została wykonana przy użyciu najlepszych części.

Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10

Telefony komórkowe to podstawa naszej codzienności. Wykorzystujemy je w trakcie pracy, ale i służą nam podczas relaksu. Dlatego nasz serwis telefonów zrobił wszystko, aby maksymalnie skrócić czas naprawy. Specjalne procedury serwisowe sprawiają, że telefon może być gotowy do odbioru nawet w ciągu kilku godzin. Wszystko rozpoczyna się od zarejestrowania telefonu w systemie. Następnie jest on przekazywany do serwisanta, który odpowiada za cały proces naprawy, który rozpoczyna się demontażem uszkodzonej części. Kolejnym krokiem jest wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10 na nowy. Później telefon trafia na dokładne testy, aby upewnić się, czy jest w pełni sprawy. Po weryfikacji telefon będziesz mógł odebrać w naszym punkcje stacjonarnym lub przekażemy go do wysyłki kurierem.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S10

Cenę za usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Samsung S10 możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie internetowej. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie ominie Cię żaden rabat. W podanej cenie otrzymasz nowy ekran oraz serwisową usługę wymiany wyświetlacza w Samsungu S10 na nowy. Na wymianę wyświetlacza otrzymasz 3 miesiące gwarancji.