wymiana baterii samsung m

Wymiana baterii Samsung M20

Cena: 199 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M20 Zdecydowana większość użytkowników telefonów komórkowych musi ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że podpinamy urządzenie do ładowania częściej niż jest to zalecane tylko po to, by zyskać kilka dodatkowych procent baterii. Mimo zapewnień producentów, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły to […]

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M20

Zdecydowana większość użytkowników telefonów komórkowych musi ładować je co najmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że podpinamy urządzenie do ładowania częściej niż jest to zalecane tylko po to, by zyskać kilka dodatkowych procent baterii. Mimo zapewnień producentów, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły to powinniśmy pamiętać, że każda bateria ma swoją ograniczoną żywotność. Dlatego jeśli podczas użytkowania z telefonu zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii na nową. Korzystając z naszej usługi otrzymasz nową baterię oraz jej serwisową wymianę w telefonie Samsung Galaxy M20. Warto wiedzieć, że stosowane w urządzeniach baterie często montowane są specjalnym klejem do korpusu telefonu, przez co nieumiejętna próba wymiany mogłaby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria może ulec samozapłonowi. Przekazując swoje urządzenie do profesjonalnego serwisu Samsung, masz pewność, że naprawa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Ile potrwa wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M20?

Nawet najprostsze naprawy takie jak wymiana baterii w smartphonie powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest duża precyzja. Znaczna większość baterii przyklejana jest specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii w Samsung M20 rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w naszym serwisie. Następnie demontujemy uszkodzoną baterię i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Staramy się, aby czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, zachowując przy tym jakość wykonywanej usługi.

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy M20?

Cenę wymiany baterii w telefonie Samsung Galaxy M20 sprawdzisz na naszej stronie internetowej lub przez kontakt telefoniczny z naszym serwisem. Kupując usługę na naszym sklepie internetowym w tej cenie otrzymasz nową, oryginalną baterię oraz jej serwisową wymianę. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, dokładnie pakowany i zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy na podany przez Ciebie adres. Na wymianę baterii w Samsung M20 otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.