wymiana baterii samsung m

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung M20

Cena: 179 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung Galaxy M20

Klapka baterii w telefonie Samsung Galaxy M20 nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale przede wszystkim odpowiada za prawidłową cyrkulację ciepła w urządzeniu, a także zapewnia pyło i wodo-szczelność. Korzystanie z telefonu, który ma zbitą tylną klapkę może skutkować uszkodzeniami podzespołów lub przypadkowym pokaleczeniem. Dlatego ważne jest, aby dostarczyć smartfon ze zniszczoną klapką do wyspecjalizowanego serwisu, który kompleksowo zajmie się jej wymianą. Nasz serwis specjalizuje się w tego typu naprawach, dzięki czemu możesz być pewny, że oddajesz urządzenie w zaufane miejsce. Na przyszłość zaleca się stosowanie pokrowców zabezpieczających na telefon, zwiększy to jego bezpieczeństwo. Natomiast należy pamiętać że żadne etui czy folie nie są w stanie całkowicie uchronić urządzenia przy mocniejszym upadku.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu Galaxy M20?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest rozstać się ze swoim smartfonem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by naprawa Twojego Samsung Galaxy M20 została wykonana tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Warto jednak pamiętać, że każda naprawa, nawet tak prosta jak wymiana plecków, powinna zostać wykonana ostrożnie i precyzyjnie. Nieumiejętna próba jej wymiany może skończyć się uszkodzeniem podzespołów urządzenia oraz zwiększy koszty naprawy. Jeśli chcesz mieć pewność, że wykonamy dla Ciebie wymianę klapki jeszcze tego samego dnia, skontaktuj się z nami w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu telefonu. Zachęcamy również do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej, bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu Galaxy M20 w naszym serwisie?

Nasz serwis posiada specjalistyczne narzędzia i profesjonalny sprzęt, niezbędny do przeprowadzenia wszelkich napraw telefonów komórkowych. Dodatkowo usługi serwisowania smartfonów Samsung świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać prawie każdą naprawę, gwarantując przy tym dobrą cenę i oryginalne komponenty. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile kosztuje wymiana klapki baterii dla Twojego modelu Samsung, wystarczy że skorzystasz z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej lub skontaktujesz się z jednym z naszych serwisów w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Warto dodać, że cena zawiera zarówno koszt nowej części, jak i jej serwisową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.