iphone

Twój iPhone wyłączył się w nocy? Oto co się stało

Wielu użytkowników doświadcza nocnych restartów

Czy zdarzyło ci się budzić z ekranem kodu dostępu iPhone, zupełnie jakby zrestartował się on podczas snu? Nie jesteś jedyny. Wielu użytkowników zauważyło to samo – ich iPhone zdawały się być wyłączone na kilka godzin, a dane poziomu baterii potwierdzały te obserwacje. Co jeszcze bardziej zdumiewa, to fakt, że Face ID nie działało bez wprowadzenia hasła, co wskazywałoby na restart urządzenia.

Początkowo, wielu użytkowników uznawało, że to pojedynczy, izolowany przypadek. Na forum serwisu Reddit rozpowszechniono temat i dzięki temu właściciele iPhone zdali sobie sprawę, że nie jest to jak się okazuje – jednostkowy przypadek. Wielu potwierdziło to samo doświadczenie.

Nie tylko najnowsze modele

To, co wydaje się najbardziej intrygujące, to fakt, że problem nie dotyczy wyłącznie najnowszych modeli iPhone. Choć jednym z przykładów jest iPhone 15 Pro Max z iOS 17.0.3, z którym zgłaszane były pewne problemy systemowe po aktualizacji aplikacji, to nie jest to jedyny model, na którym zauważono nocne restarty.

Kluczem do zrozumienia tej zagadki może być fakt, że wszystkie te przypadki miały miejsce tej samej nocy.

Czy to była jednorazowa anomalia systemowa, czy może zapowiedź większego problemu z oprogramowaniem?

Sprawdź czy dotyczy to Twojego iPhone!

Jeśli jesteś ciekawy, czy twój iPhone doświadczył tego samego fenomenu, możesz to sprawdzić w następujący sposób:

  1. Otwórz Ustawienia.
  2. Przejdź do „Bateria”.
  3. Wybierz „Ostatnie 24 godziny”.

Jeśli zauważysz dziwny spadek poziomu baterii podczas snu, jest szansa, że twój iPhone również doświadczył tego zagadkowego restartu.

 

Masz problem ze swoim Apple iPhone? Zgłoś się do naszego serwisu iPhone!