Samsung Galaxy A15

Nowy Samsung Galaxy A15 w Europie z dobrą ceną

Samsung wkracza na europejski rynek z nowym modelem smartfona – Samsung Galaxy A15. Ten przystępny cenowo model ukaże się w dwóch wersjach, które różnią się głównie obsługiwanym standardem łączności bezprzewodowej. Pierwsza to wersja 4G, druga zaś to nowocześniejszy wariant 5G.

Samsung Galaxy A15

Co warto wiedzieć?

W sercu Samsunga Galaxy A15 bije procesor MediaTek Helio G99 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Możemy spodziewać się także, że urządzenie zostanie wyposażone w 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, co powinno być wystarczające do przechowywania zdjęć, filmów i aplikacji.

Ekran LCD o przekątnej 6,4″ i odświeżaniu 90 Hz obiecuje wyraźne wyświetlanie obrazu. W kwestii aparatów – główny obiektyw aparatu o matrycy 50 MP oraz kamera do selfie 13 MP. Nie można również zapomnieć o baterii 5000 mAh,

Ceny i dostępność 

Samsung Galaxy A15, z obsługą sieci 5G, ma być dostępny w cenie około 250 euro (około 1120 złotych). To dobra cena biorąc pod uwagę oferowane funkcje i nowoczesność urządzenia. Model 4G, będący nieco tańszą opcją, z pewnością przyciągnie tych, którzy szukają solidnego smartfona w jeszcze niższej cenie.

Samsung Galaxy A15 prezentuje się jako atrakcyjna propozycja w segmencie budżetowych smartfonów. Czy ten model znajdzie swoje miejsce w portfelach i kieszeniach europejskich konsumentów?