apple

iPhone 7 Plus

Jesteś zadowolonym użytkownikiem iPhone 7? Te smartfony cieszą się sporym zainteresowaniem. Ergonomiczny kształt i wielkość, funkcjonalność, dobrej jakości fotografie i filmy, niewysoka jak na produkty Apple cena. Wszystko to sprawia, że iPhone 7 wciąż znajduje wielu nabywców.

Jednak podobnie, jak w przypadku innych smartfonów, i także iPhone 7 może ulec awarii. Najpopularniejszą usterką telefonów z dotykowym ekranem jest stłuczony wyświetlacz.

Serwis telefonów komórkowych Pan Szybka świadczy szeroką gamę usług związanych z naprawą smartfonów iPhone7.

Naprawa telefonów iPhone 7 – szybko i skutecznie

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 możliwa jest nawet na miejscu i to w ciągu kilkudziesięciu minut. Serwis wyposażony jest w nowoczesny, precyzyjny sprzęt, jesteśmy również w posiadaniu wielu części zamiennych.

Dzięki temu wymiana ekranu iPhone7 czy wymiana szybki w iPhone7 to naprawa niewymagająca rozstawania się ze swoim smartfonem na dłużej.

Bezpłatna diagnoza i kosztorys

Podstawą do naprawy jakiejkolwiek usterki jest wcześniejsza, bezpłatna diagnoza. Może okazać się na przykład, że wyświetlacz iPhone7 nie jest uszkodzony, więc potrzebna będzie jedynie nowa szybka do iPhone.

Dopiero po dokładnym określeniu rodzaju uszkodzenia i koniecznych prac, przedstawiany jest kosztorys. Po zaakceptowaniu go przez Ciebie, przechodzimy do likwidacji usterek.

Naprawą smartfonów iPhone (7 i pozostałych) zajmujemy się już od kilku lat. Przez cały czas poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, a także inwestujemy w sprzęt i inne pomoce, które pomogą nam wykonywać prace szybciej i sprawniej.

Serwis telefonów komórkowych iPhone 7 – wymiana baterii

W zakres usług serwisu Pan Szybka wchodzi także wymiana baterii iPhone7 oraz naprawa wszelkich innych usterek – zarówno drobnych, jak i poważniejszych awarii.

Serwis Pan Szybka znajdziesz w Krakowie i Warszawie. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie klientów, zawsze starając się maksymalnie dopasować do ich potrzeb.

Przynieś nam swój telefon, a dołożymy wszelkich starań do tego, byś ponownie mógł cieszyć się jego pełną funkcjonalnością – i to w najlepszej cenie.

O jakości naszych usług najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów oraz ponowne korzystanie przez nich z serwisu w razie potrzeby.