serwis iphone

Serwis iPhone 12

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 12? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 12.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 12?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone 12

  Specyfikacja iPhone 12

  iPhone 12 to smartfon, z którego będzie zadowolony każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik. Model ten stanowi bazowy model w swojej serii produktowej, której premiera odbyła się w 2020 roku. Producent zastosował tu 6,1-calowy wyświetlacz OLED z HDR. Telefon dzięki obudowie wykonanej ze szkła i aluminium jest bardzo wytrzymały i pięknie się prezentuje. Producent zadbał tu również o wodoszczelność. To wydajne urządzenie pracuje dzięki procesorowi A14 Bionic, który został wykonany w 5 nm procesie technologicznym. Dodatkowo producent zadbał o to, aby iOS 14, z którym telefon współpracował w trakcie premiery, był bardzo dobrze zoptymalizowany. Dzięki temu nie ma zadania, z którym ten telefon by sobie płynnie nie poradził. iPhone 12 ma też świetny, podwójny aparat z OIS i trybem nocnym. Może pochwalić się też świetną baterią, kóra obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Telefon wspiera technologię 5G.

  Serwis telefonów Apple - iPhone 12

  Telefony marki Apple cieszą się bardzo dużą popularnością. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz prostota obsług systemu iOS. Jednak niezależnie od tego, jak dobre materiały zostały wykorzystane do produkcji, iPhone 12 podobnie jak inne urządzenia jest narażony na powstanie różnych usterek, które znacząco mogą utrudnić korzystanie z urządzenia. Widzisz, że w Twoim telefonie coś działa nieprawidłowo? Zastanów się nad wizytą w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych, który wykona dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia i to nawet w przypadku zalania. Na tej podstawie dowiesz się, jakie części będą wymagać wymiany oraz jaki będzie łączny koszt naprawy telefonu. Jeśli znasz przyczynę usterki, możesz od razu złożyć zamówienie na naprawę w naszym sklepie internetowym.

  Jakie naprawy w telefonie iPhone 12 wykonujemy?

  Nasz serwis ma wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu napraw telefonów Apple. Dlatego też pomożemy również w przypadku naprawy modelu iPhone 12. W naszym serwisie mamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia potrzebne do wykonywania jakościowych napraw tak zaawansowanych technologicznie telefonów. Jeśli ładowanie w iPhone 12 nie działa prawidłowo, wykonamy dla Ciebie wymianę łącza ładowania na nowe. W przypadku problemów z baterią lub jej znacznego zużycia przeprowadzimy dla Ciebie serwisową wymianę baterii na nową. W razie potrzeby możemy też wymienić głośnik lub mikrofon, które w przypadku uszkodzenia mogą znacznie utrudnić prowadzenie rozmów. Jeśli w swoim telefonie zauważysz nieprawidłowe działanie głośnika podczas oglądani filmów lub słuchania muzyki, wymienimy dla Ciebie buzzer. Nasz serwis zajmuje się też naprawą telefonów po upadku, dlatego, jeśli Twój wyświetlacz się rozbił, zaproponujemy Ci wymianę ekranu w iPhone 12 na nowy.

  Gdzie naprawić telefon iPhone 12 i ile to potrwa?

  Szukasz odpowiedniego serwisu, który potrafi naprawić telefon iPhone 12? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasi technicy pracują na profesjonalnych narzędziach i urządzeniach, które pozwalają na wykonywanie najwyższej jakości napraw. Posiadają też wieloletnie doświadczenie, które pozwala im na sprawną pracę. Dzięki temu, że większość części posiadamy na miejscu, Twój telefon możemy naprawić nawet w ciągu godziny. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego serwisu telefonów online, telefon naprawimy jeszcze tego samego dnia. To sprawi, że nie będziesz musiał na długo rozstawać się ze swoim telefonem. Nasz serwis stacjonarny, który wykona dla Ciebie naprawę telefonu iPhone 12, znajduje się w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku. Na miejsce możesz dojechać komunikacją miejską lub własnym samochodem. W okolicy lokalu znajdują się miejsca parkingowe. Na wszystkie wykonywane naprawy nasz serwis telefonów udziela gwarancji.