HUAWEI Nova 11 Ultra

Przed nami premiera nietypowego smartfona – HUAWEI Nova 12 Ultra

Zbliża się premiera nowego modelu smartfona HUAWEI o oznaczeniu Nova 12 Ultra. Będący częścią zapowiadanej serii Nova 12, model  Ultra obiecuje podnieść poprzeczkę dzięki swoim zaawansowanym technologiom. Co już wiemy?

HUAWEI Nova 11 Ultra

fot. Huawei (Nova 11 Utra)

Seria HUAWEI Nova 12 to nie tylko jedna propozycja, ale kolekcja trzech modeli, które mają zadebiutować na rynku. Najbardziej wyczekiwany wariant, HUAWEI Nova 12 Ultra, prezentuje się imponująco już na papierze.

Informatorzy ujawniają, że serce urządzenia to autorski procesor Kirin 9000s, znany ze smartfonów HUAWEI Mate 60. Na froncie znajdziemy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1.5K z podwójną kamerką selfie, w tym jedną z 2-krotnym przybliżeniem optycznym. Z tyłu natomiast główny aparat 50 MP ze zmienną przysłoną oraz wsparcie dla ładowania 100 W. Wyróżnikiem będzie też dwukierunkowa komunikacja satelitarna.

HUAWEI Nova 11 Ultra

fot. Huawei (Nova 11 Utra)

Spekuluje się, że seria Nova 12, w tym model Ultra, może pojawić się pod koniec grudnia 2023 r. Oprócz flagowca Ultra, w serii znajdziemy także bazowy model Nova 12 oraz nieco bardziej zaawansowany Nova 12 Pro.

Szukasz sprawdzonego serwisu telefonów? Czekamy na Ciebie!