Galaxy Z Flip 5

Galaxy Z Flip 5: klasyczny design w nowoczesnym wydaniu?

Czy pamiętasz, kiedy telefon komórkowy zmienił się z kanciastego, wielkiego klocka na cienki, giętki sprzęt? A teraz, wyobraź sobie, że ten sam sprzęt dostaje szczyptę nostalgii.

Powrót do korzeni

Jesteś jednym z tych, którzy cenią sobie klasyczne wzory, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z nowoczesnych technologii? Jeśli tak, to mamy dla ciebie ekscytujące wieści! Przecieki wskazują, że Samsung przygotowuje się do wypuszczenia nowej wersji swojego flagowego modelu – Galaxy Z Flip 5. Co jest takiego specjalnego w tej wersji? No cóż, będzie to model „Retro Edition„.

Galaxy Z Flip 5

Czym wyróżnia się Retro Edition?

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to zwykły Galaxy Z Flip 5, jednak ma on kilka charakterystycznych cech. Po pierwsze, będzie oferowany w ciemniejszym odcieniu niebieskiego, który rozciąga się aż do zawiasu. W porównaniu do standardowego niebieskiego modelu, który ma ciemną ramkę z matowym wykończeniem, Retro Edition posiada jaśniejszą ramkę z matowym wykończeniem.

Ogólnie rzecz biorąc, Samsung oferuje obecnie aż osiem opcji kolorystycznych dla modelu Z Flip 5. Wprowadzenie edycji Retro zwiększyłoby tę liczbę do dziewięciu.

Kiedy pojawi się na rynku?

Tutaj drobna niewiadoma. Nie wiemy dokładnie, kiedy Samsung planuje wprowadzić na rynek tę nostalgiczną edycję. Czy dodadzą do niej jakieś specjalne funkcje? Czas pokaże.

 

Twój Samsung wymaga naprawy? Sięgnij po pomoc od profesjonalistów! Gdzie masz do nas najbliżej? Jesteśmy w: Warszawie, Krakowie i Gdańsku

źródło: androidauthority.com