iphone 15

Znawca Apple zdradza szczegóły aparatów iPhone 16 Pro

Najnowsze informacje od znawcy tematu Apple, Ming-Chi Kuo, wskazują na kluczowe ulepszenia, jakich doczekają się aparaty w modelu iPhone 16 Pro. Według Kuo – iPhone 16 Pro otrzyma dwie znaczące aktualizacje w swoich aparatach.

Pierwszą z nich jest teleobiektyw, który zostanie wyposażony rozwiązanie typu tetraprism, podobnie jak zoom w modelu iPhone 15 Pro Max. Drugim ulepszeniem będzie ultraszeroki obiektyw z 48-megapikselowym sensorem. Te zmiany mają nie tylko poprawić jakość zdjęć, ale również podobno zwiększyć sprzedaż modeli Pro o 5–10% w porównaniu z serią iPhone 15 Pro.

iphone 15

fot. iphone 15

Aby pomieścić nowe obiektywy, iPhone 16 Pro będzie miał większy ekran – 6,3 cala zamiast tradycyjnych 6,1 cala. To sprawi, że telefon będzie zarówno wyższy, jak i szerszy niż dotychczasowe modele. Zmiany te dotkną również iPhone 16 Pro Max, który będzie miał ekran 6,9 cala zamiast obecnego 6,7 cala.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem telefonów iPhone. Potrzebujesz pomocy ze swoim smartfonem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wymiana szybki iPhone
Wymiana wyświetlacza iPhone
Wymiana baterii iPhone