Wyciekły oficjalne rendery nowej rodziny Galaxy S24

Według doniesień oficjalne rendery modeli z serii  Galaxy S24 wyciekły za sprawą autoryzowanego dystrybutora Samsunga w Kolumbii. W serwisie „X” pojawiły się zdjęcia ujawniające kolory i warianty pamięci dla modeli Galaxy S24+ i S24 Ultra, opublikowane przez @passionategeekz.

Wycieki wskazują, że Galaxy S24 Ultra prawdopodobnie pojawi się w kolorach m.in.: żółtym (Amber Yellow) i czarnym (Onyx Black). Co więcej, ujawniają również, że model ten może być dostępny z pamięcią o pojemności 1 TB. Z kolei Galaxy S24+ ma oferować cztery warianty kolorystyczne, w tym wspomniane już kolory oraz dodatkowo szary (Marble Gray) i fioletowy (Cobalt Violet).

Galaxy S24+ pojawi się z 256 GB pamięci, choć spekuluje się, że dostępna będzie także wersja z 512 GB.

fot. phonearena.com

Data premiery: Co wiemy?

Chociaż Samsung milczy na temat dokładnej daty premiery, najświeższe plotki sugerują, że seria Samsung Galaxy S24 zostanie zaprezentowana już w styczniu 2024. Wyczekiwanie na oficjalne potwierdzenie tej informacji dodaje napięcia w oczekiwaniu na najnowszą technologię.

Wycieki z Kolumbii rzucają nowe światło na nadchodzące modele z rodziny Galaxy S24 i podsycają oczekiwanie na oficjalną premierę serii.

źródło: phonearena.com

Posiadasz smartfon z rodziny Samsung Galaxy i szukasz sprawdzonego serwisu Samsunga?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!