serwis samsung s7

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S7

Cena: 130 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie zbitych plecków / klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana tylnej szybki w Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 jest telefonem, który wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku. Jest niezwykle wydajny, wyposażony w wyświetlacz Infinity, oraz dostępny w Polsce w trzech pięknych kolorach. Ze względu na czas, który upłyną od premiery, jest też dostępny w bardzo korzystnych cenach. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak inne, popularne telefony Samsunga posiada również szklaną tylną szybkę, na którą trzeba szczególnie uważać, ponieważ niewiele trzeba, aby ją zarysować czy nawet rozbić. Szkło ma to do siebie, że jest bardzo kruche i nawet zabezpieczone najlepszym pokrowcem, może ulec uszkodzeniu. Na szczęście na rynku istnieją serwisy takie jak Pan Szybka, które wyposażone są w oryginalne części zamienne m.in. do smartphona Samsung Galaxy S7. W razie uszkodzenia szkła najlepiej od razu zgłosić się do naszego punktu stacjonarnego lub skorzystać z naszych usług serwisu telefonów online. Wykonamy dla Ciebie ekspresową wymianę plecków w smartphonie na nowe. Oprócz tego w serwisie zajmiemy się również naprawą innych uszkodzeń takich jak wymiana wyświetlacza, czy wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S7.

Ile trwa wymiana plecków w Samsungu Galaxy S7?

Im dłużej będziesz zwlekać z wymianą tylnej szybki w Samsungu Galaxy S7, tym bardziej narażasz go na dodatkowe uszkodzenia. Wiemy, że z pewnością niechętnie rozstajesz się ze swoim narzędziem pracy czy komunikacji. Dlatego też naprawę telefonu możemy wykonać dla Ciebie nawet tego samego dnia. Wszystkie niezbędne części nasz serwis telefonów Samsung posiada na miejscu. Dodatkowo wymiana plecków w Samsungu Galaxy S7, wykonywana jest za pomocą sprzętu wykorzystującego wiązkę lasera, który pozwala na niebywałą precyzję w usuwaniu drobinek szkła oraz kleju. Jeśli chcesz, możesz skorzystać też ze zdalnej naprawy smartphona. W takim przypadku do czasu naprawy należy doliczyć czas potrzebny na przysłanie go do serwisu i odesłanie go z powrotem na podany adres. Oddając swój sprzęt do serwisu Pan Szybka, możesz mieć pewność, że wróci do Ciebie w doskonałym stanie. Jeśli nurtuje Cię pytanie, jaki jest koszt takiej usługi, cennik możesz znaleźć na stronie naszego serwisu. Podana oferta zawiera koszt oryginalnych części oraz serwisową usługę wymiany klapki w Samsungu Galaxy S7 na nową.

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung S7

Ile kosztuje wymiana klapki / plecków w Samsung S7?

Cena wymiany klapki / plecków w Samsung S7 to 130zł

Ile trwa wymiana plecków w Samsung S7?

Usługa wymiany klapki w Samsung S7 jest szybka i prosta. Istotnym krokiem jest tutaj jednak weryfikacja czy uszkodzeniu uległa jedynie tylna klapka, a nie cały korpus. Dodatkowo przy rozbiciu szkiełek aparatów należy sprawdzić działanie obiektywów. Dopiero po dokładnej diagnozie możemy z czystym sumieniem zamontować nową, oryginalną klapkę Samsung. Szacując całkowity czas potrzebny na naprawę, wymiana zajmie około 60 minut. Warto wcześniej zarezerwować termin wizytę online lub telefonicznie z wybraną placówką.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Tylne klapki montowane w telefonach Samsung są oryginalne i pochodzą ze sprawdzonej dystrybucji. Nie musisz więc obawiać się, że klapki będą źle spasowane lub zaczną odstawać.

Dlaczego warto wymienić plecki w Samsung S7?

Uszkodzona tylna klapka w telefonie nie tylko sprawia wrażenie nieestetycznej ale również naraża nasz smartfon na dodatkowe usterki podzespołów. Korzystanie z urządzenia, które ma rozbite plecki może powodować dostawanie się wody oraz pyłu do środka. Warto temu zapobiec i jak najszybciej skorzystać z wymiany klapki w naszym serwisie. Poprawi to nie tylko wizualne wrażenia dotyczące naszego sprzętu ale również zabezpieczy go przed rozwojem usterki.

Czy po wymianie plecków Samsung S7 wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Czy wymieniana obudowa/ plecki są oryginale ?

Oferujemy wymiany zarówno na obudowy oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. W przypadku części oryginalnych, są to plecki nowe lub demontażowe których stan jest idealny

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.