serwis samsung j510

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung J510

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Wymiana plecków w telefonie Samsung J510 Tylna klapka w smartphonie odpowiada nie tylko za estetyczny wygląd urządzenia ale również za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zapewnia pyło i wodo-szczelność. Element ten mimo tego, że jest wytrzymały to istnieje ryzyko jego zarysowania lub pęknięcia. W takiej sytuacji powinno się jak najszybciej oddać urządzenie do serwisu […]

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung J510

Tylna klapka w smartphonie odpowiada nie tylko za estetyczny wygląd urządzenia ale również za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zapewnia pyło i wodo-szczelność. Element ten mimo tego, że jest wytrzymały to istnieje ryzyko jego zarysowania lub pęknięcia. W takiej sytuacji powinno się jak najszybciej oddać urządzenie do serwisu na wymianę zbitej klapki baterii. Korzystając z telefonu, który ma zniszczone plecki naraża nas to na pokaleczenia i uszkodzenia podzespołów smarphona. Warto pamiętać, że stosowanie pokrowców lub etui jedynie zwiększy bezpieczeństwo telefonu ale nie da 100% ochrony przed uszkodzeniami. Nasz serwis specjalizuje się w tego typu naprawach, co sprawia, że oddajesz swoje urządzenie w sprawdzone i zaufane miejsce. Dzięki profesjonalnym narzędziom i długoletniemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samasung J510 na nowe.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu J510?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego na wymianę klapki w Twoim Samsung J510 nie będziesz długo czekał. Jako profesjonalny serwis Samsung, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki w niecałą godzinę od przyjęcia urządzenia. Warto przedtem skontaktować się z wybranym serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Samsung. Jeśli posiadasz telefon zastępczy możesz złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego smartphona.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu J510 w naszym serwisie?

Nasz serwis posiada specjalistyczne narzędzia oraz profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do przeprowadzenia wysokiej jakości naprawy w Samsung Galaxy J510. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Chcesz sprawdzić ile kosztuje wymiana plecków w Samsung J510? Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z nami w celu bezpłatnej wyceny. Cena zawiera koszt nowej części oraz jej serwisową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.