telefon samsung a53 5g

Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A53 5G

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/klapki

Naprawa rozbitej klapki tylnej | plecki Samsung | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana plecków w telefonie Samsung A53 5g

Tylna klapka nie tylko zapewnia estetyczny wygląd urządzenia ale również odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła z telefonu oraz zapewnia wodo i pyło-szczelność. Choć element ten jest wytrzymały to istnieje możliwość jego zarysowania, a nawet pęknięcia. Korzystanie ze smartfona z rozbitą klapką baterii może doprowadzić do przypadkowego pokaleczenia użytkownika. W najgorszym wypadku komponenty urządzenia ulegną uszkodzeniu. Gdy dojdzie do zniszczenia tylnej klapki, powinno się od razu wymienić plecki w Samsung A53 5g na nowe. Można również zabezpieczyć smartfon obudową, ale nawet ona nie jest w stanie całkowicie uchronić telefonu. Nasz serwis Samsung specjalizuje się w tego typu naprawach, co sprawia, że możesz oddać swój telefon w zaufane miejsce. Dzięki profesjonalnym narzędziom i długoletniemu doświadczeniu wymienimy plecki w Samsung Galaxy A53 5g na nowe.

Jak długo trwa wymiana klapki w Samsungu A53 5g?

Wiemy, jak ważny jest ciągły dostęp do telefonu. Dlatego na naprawę Twojego Samsung Galaxy A53 5g nie będziesz musiał długo czekać. Jako profesjonalny serwis Samsung, wymianę klapki jesteśmy w stanie wykonać od ręki tego samego dnia od przyjęcia telefonu. Warto przedtem skontaktować się z serwisem w celu dopytania o dostępność części dla Twojego modelu Samsung. Jeśli posiadasz telefon zastępczy i możesz poczekać na przesyłkę kurierską, zachęcamy Cię do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym, aby cieszyć się komfortową i zdalną naprawą Twojego telefonu.

Dlaczego warto wymienić klapkę baterii w Samsungu A53 5g w naszym serwisie?

Nasz serwis posiada specjalistyczne narzędzia oraz profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do przeprowadzenia wysokiej jakości naprawy w Samsung Galaxy A53 5g. Dodatkowo usługi serwisowania telefonów Samsung świadczymy od wielu lat, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana plecków w telefonie Samsung A53 5g? Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz również skontaktować się z wybranym serwisem w celu bezpłatnej wyceny. Cena zawiera koszt nowej części oraz jej serwisową wymianę, na którą otrzymasz gwarancję.