telefon samsung s22

Wymiana wyświetlacza Samsung S22

Cena: 979 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytękalendarz

Usługa polega na wymianie kompletnego wyświetlacza Samsung S22

wymiana wyświetlacza | wymiana ekranu LCD | touch screen replacement |

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana ekranu w telefonie Samsung S22

Codzienne korzystanie ze smartfonów sprawia, że są one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia powstałe w wyniku upadku, bądź przygniecenia. W takich przypadkach niestety bardzo często dochodzi do problemów z funkcjonowaniem ekranu. Warto wtedy udać się do profesjonalnego serwisu, który wykona dla Ciebie kompleksową wymianę wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22. Dzięki temu masz pewność, że telefon po naprawie będzie wyglądał jak nowy.

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Samsung S22?

Podczas wymiany ekranu w telefonie Samsung Galaxy S22 należy zachować szczególną ostrożność i bardzo dużą precyzję, by nie uszkodzić pozostałych komponentów urządzenia. Proces naprawy rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w naszym systemie, po czym serwisant odpowiedzialny za przeprowadzenie wymiany demontuje uszkodzony ekran i zastępuje go nowym, oryginalnym wyświetlaczem. Ostatecznie smartfon trafia na dokładne testy końcowe, po których jest przekazywany prosto do klienta. Dokładamy wszelkich starań, by proces wymiany ekranu skrócić do niezbędnego minimum, zachowując przy tym priorytetowo jakość wykonywanej usługi.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Samsung S22?

Aktualny koszt wymiany wyświetlacza w Samsungu Galaxy S22 znajdziesz w naszym sklepie internetowym, podana cena obejmuje nową część oraz jej kompleksową wymianę w smartfonie. Dzięki temu nie musisz obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Na wymianę ekranu otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję.