serwis samsung s20

Wymiana szybki Samsung S20

Cena: 579 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia
Zarezerwuj wizytę    

Usługa polega na wymianie zbitej szyby ekranu na nową, naprawa jest możliwa kiedy wyświetlacz telefonu działa poprawnie.

Naprawa rozbitego ekranu | szybka ekranu | szkło ekranu | broken screen repair

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
  Bez rozstawania się z smartfonem
  Możliwa płatność kartą
  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
  Bez wychodzenia z domu
  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20

Podczas codziennego korzystania z telefonów, bez przerwy narażamy je na ewentualny upadek lub przygniecenie, które mogą prowadzić do pęknięcia szybki w telefonie. To zdecydowanie najczęstszy rodzaj uszkodzenia, którego napraw dokonuje się w serwisach telefonów komórkowych. Decydując się na zakup tej usługi, wykonamy dla Ciebie serwisową wymianę szybki w telefonie Samsung Galaxy S20. Pamiętaj, że takie naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów z dużym doświadczeniem, którzy przeprowadzają naprawy w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych. Podczas obsługi w serwisie telefonów demontujemy uszkodzoną szybkę i zastępujemy ją nową. Telefon ten posiada zakrzywiony ekran oraz nieregularne wycięcia w szkle na akcesoria takie jak głośnik i aparat. Tego typu urządzenia wymagają specjalistycznych maszyn serwisowych, które pozwolą na precyzyjne oddzielenie takiej szybki od ekranu. Nasz serwis telefonów komórkowych wykonuje naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach, które przed wykonaniem naprawy przechodzą dokładną weryfikację.

Ile potrwa wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20?

Wszystkie naprawy telefonów wymagają bardzo dużej dokładności, dlatego w naszym serwisie telefonów komórkowych opracowaliśmy podział pracy na poszczególne etapy. Usługę rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu go od klienta. Telefon może być dostarczony osobiście lub za pomocą przesyłki kurierskiej. Następnie demontujemy uszkodzony element, dokonujemy wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20. Kolejnym krokiem jest przekazanie telefonów na dokładne testy końcowe, po których urządzenie wydajemy stacjonarnie w serwisie lub w przypadku naprawy zdalnej odsyłamy do klienta. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z naszymi procedurami, jednak na każdym etapie obsługi serwisowej dbamy o to, by skrócić czas pracy do niezbędnego minimum, które pozwala na zachowanie należytej staranności podczas wymiany szybki.

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy S20?

Aktualny koszt wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20 możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. W cenie otrzymasz nową szybkę oraz serwisową usługę wymiany uszkodzonej szybki na nową. Podana cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S20, dzięki czemu nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty. Każdy telefon po wykonanej naprawie jest przez nas bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany. Tak przygotowaną przesyłkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy paczkę do Twojego domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany adres. Na wymianę szybki w Samsungu Galaxy S20 otrzymasz 3 miesiące gwarancji.