Samsung Galaxy Z Fold 6 z tytanową obudową i większym ekranem

Samsung zapowiada swoją nowość w świecie smartfonów z elastycznymi ekranami. Najnowsze przecieki wskazują na wprowadzenie do modelu Z Fold 6 konstrukcji z tytanu – kolejny poziom wytrzymałości i ekskluzywności? Tytan znajdziemy dziś już w niejednym modelu smartfona na rynku. Ponadto zmieniony zostanie design urządzenia, oferując większy ekran oraz odświeżony stosunek proporcji. Oczekuje się także zastosowania nowego procesora Snapdragon 8 Gen 3 oraz zwiększenia pojemności baterii.

fot. Damien Wilde / Android Authority

Tytanowa obudowa

Tytanowa obudowa Galaxy Z Fold 6 ma zapewnić nie tylko wyższy standard wytrzymałości, ale również nadać smartfonowi bardziej prestiżowy wygląd. Ta zmiana materiału z aluminiowej ramki na tytan wskazuje na dążenie Samsunga do oferowania produktów o jeszcze wyższej jakości. Czy ta innowacja przyciągnie nowych użytkowników poszukujących wytrzymałości i elegancji w jednym?

Ekran: większy, szerszy, lepszy?

Rozmiar ekranu pokrywy ma wzrosnąć do 6,4 cala, co jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników dotyczące większej przestrzeni roboczej i lepszej widoczności treści. Zmiana stosunku proporcji ekranu pokrywy na 20:9 ma zapewnić wygodniejsze korzystanie z aplikacji i przeglądanie internetu, zbliżając doświadczenie użytkownika do tego oferowanego przez tradycyjne smartfony.

Samsung Galaxy Z Fold 6

fot. Aamir Siddiqui / Android Authority

 

Zastosowanie nowego procesora Snapdragon 8 Gen 3 ma zagwarantować wyższą wydajność i efektywność energetyczną. W połączeniu z większą baterią o pojemności 4600mAh, użytkownicy mogą oczekiwać dłuższego czasu pracy na jednym ładowaniu, co jest kluczowe w przypadku urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym jak smartfony z elastycznymi ekranami.

źródło: Android Authority

Serwis Samsung – kliknij i przekonaj się, dlaczego tylu użytkowników smartfonów Samsunga zaufało nam w potrzebie!