Samsung Galaxy Xcover6

Samsung Galaxy Xcover7: nowy wzmocniony smartfon nadchodzi

Samsung Galaxy XCover 7 zbliża się do premiery. Urządzenie zyskuje na popularności dzięki wyciekom przed oficjalnym ogłoszeniem. Oczekuje się, że Galaxy XCover 7 będzie bazować na modelu Galaxy A55.

Samsung Galaxy XCover 7 – co wiemy

Urządzenie, zgodnie z certyfikacją FCC, wyposażone ma być w baterię o pojemności 4000 mAh oraz oferuje szybkie ładowanie 25 W. Potwierdzono również funkcje takie jak NFC i kompatybilność z 5G. Galaxy XCover 7 ma mieć dedykowany przycisk akcji i prawdopodobnie możliwość wymiany baterii, co jest rzadkością w nowoczesnych smartfonach.

Samsung Galaxy Xcover6

fot. Samsung Galaxy Xcover6

Według wcześniejszych przecieków telefon ma być wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 6100+ i 6GB RAM. Systemem operacyjnym będzie Android 14 z nakładką One UI 6.0. Urządzenie prawdopodobnie otrzyma trzy lub cztery główne aktualizacje systemu Android. W porównaniu do poprzedniej generacji telefonów Galaxy XCover 7 ma mieć cieńsze ramki i prawdopodobnie będzie posiadał certyfikat IP68 oraz spełniał normę MIL-STD-810 G, co zapewni odporność na wstrząsy.

Samsung Galaxy XCover 7 może okazać się idealnym wyborem dla tych, którzy szukają telefonu o wyjątkowej wytrzymałości, a jednocześnie nowoczesnych funkcji.

Potrzebujesz sprawdzonego serwisu Samsunga? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

źródło: sammobile.com