samsung pokemon buds

Pokémon zawładnie Twoimi słuchawkami: Samsung wprowadza specjalne etui

Samsung wprowadza na rynek europejski etui z motywami Pokémon dla słuchawek Galaxy Buds. Etui będą dostępne są w trzech wzorach – Ultraball, Greatball i Masterball, są kompatybilne z modelami Galaxy Buds Live, Buds Pro, Buds2, Buds2 Pro i Buds FE.

Warto podkreślić, że nie zastępują one oryginalnych etui, lecz są dodatkowym opakowaniem na główną obudowę ze słuchawkami.

samsung pokemon buds samsung pokemon buds

Nietypowe akcesoria dla fanów Pokémon

Etui przedstawiające Ultraball, Greatball i Masterbal dostępne będą w cenie około 40 euro, a dostępne są także w różnych zestawach. Dostępność tych akcesoriów w Europie to świetna wiadomość dla fanów serii.

samsung pokemon buds

Samsung Buds

Słuchawki Samsung Galaxy Buds to seria bezprzewodowych słuchawek dokanałowych. Oferują dobrą jakość dzięki współpracy z AKG. Nowe modele, takie jak Galaxy Buds Pro i Buds2 Pro, wyposażone są w aktywną redukcję szumów (ANC), która eliminuje dźwięki z otoczenia.

Słuchawki oferują imponujący czas pracy na jednym ładowaniu, często przekraczający 5-6 godzin, a dodatkowy czas zapewniają etui z funkcją ładowania. Niektóre modele, jak Galaxy Buds+ czy Buds Live, mogą oferować nawet do 11 godzin odtwarzania muzyki. Są kompatybilne nie tylko z produktami Samsunga, ale także z szeroką gamą innych smartfonów, tabletów i komputerów.

Potrzebujesz serwisu Samsunga? Odwiedź naszą stronę!

źródło: gsmarena.com