Sasmung Galaxy S23

Oto wydajność Samsung Galaxy S24 Ultra ze Snapdragonem

Pozostało niewiele czasu do premiery nowej serii flagowych smartfonów Samsung Galaxy. W serwisie „Geekbench” pojawił się tajemniczy smartfon o oznaczeniu Samsung SM-S928U, który prawdopodobnie jest właśnie przyszłym Galaxy S24 Ultra – prawdopodobnie zostanie wyposażony w układ Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Układ składa się z rdzeni taktowanych od 2,27 GHz do 3,30 GHz, co ma zapewniać imponującą wydajność.

Sasmung Galaxy S23

Imponujące wyniki
Jeśli chodzi o wydajność, Samsung Galaxy S24 Ultra nie pozostawia złudzeń. Wynik testu pojedynczego rdzenia wynosi 2234 punkty, podczas gdy wynik dla wszystkich rdzeni to 6807 punktów. Porównując to z poprzednim modelem, Galaxy S23 Ultra, który uzyskał 1980 punktów dla pojedynczego rdzenia i 5202 punktów dla wielu rdzeni, widzimy znaczący wzrost wydajności. Oznacza to poprawę o prawie 13% w przypadku jednego rdzenia oraz niemal 32% w przypadku wielu rdzeni.

Czekamy na Galaxy Unpacked 2024
Jeśli jesteś ciekaw nowej serii Galaxy S24 i chciałbyś ją zobaczyć na własne oczy, Samsung zaplanował wydarzenie Galaxy Unpacked 2024. Przewiduje się, że odbędzie się ono już w styczniu przyszłego roku, prawdopodobnie w San Francisco, USA.

Co ciekawe – miejsce to znajduje się niedaleko siedziby firmy Apple w Cupertino.

 

Twój Samsung wymaga wymiany szybki lub wyświetlacza? Znamy się na tym!