One UI 6 wprowadza nowe emotikony Samsunga

Samsung zaktualizował swoje emotikony w najnowszej aktualizacji Androida 14, One UI 6, która jest już dostępna po długim okresie testów beta. Urządzenia takie jak flagowy model zeszłego roku, seria S22, zaczęły otrzymywać najnowsze oprogramowanie, a wiele urządzeń, które jeszcze go nie mają, spodziewa się aktualizacji wkrótce.

źródło: androidpolice.com

Poprzedni wygląd emotikonów wprowadzono prawie sześć lat temu w Samsung Experience 9.0 opartym na Android Oreo. Charakteryzował się dość wyróżniającym wyglądem, łatwo identyfikowalnym jako własność Samsunga. Jednak subiektywnie, w porównaniu z tym, co oferują firmy takie jak Google, Microsoft, a nawet Apple to Samsung był nieco w tyle.

Nowe emotikony Samsunga w One UI 6 wyglądają znacznie bardziej nowocześnie, jednak nie wszystkie zostały zmienione. Mniej używane emotikony, takie jak te przedstawiające działania, obiekty i większość symboli, pozostały takie same. Emotikony mają być łatwo rozpoznawalne w różnych interpretacjach – a nowa seria spełnia ten warunek i co równie ważne, po prostu wygląda o wiele lepiej.

Będziemy musieli trochę poczekać, aby zobaczyć, jak długo zajmie Samsungowi zaktualizowanie całej gamy.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem telefonów w Warszawie. Sprawdź naszą ofertę.

źródło: androidpolice.com