serwis iphone se

Serwis iPhone SE

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone SE? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone SE.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone SE?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone SE

  Specyfikacja iPhone SE

  iPhone SE był bardzo wyczekiwanym modelem przez wszystkich fanów marki, którzy chcieli kupić poręczny telefon. Wyświetlacz o rozmiarze 4’ sprawił, że model ten bardzo wygodnie obsługiwało się przy użyciu wyłącznie jednej ręki. Pracował pod kontrolą iOS 9, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada procesor Apple A9 oraz 2 GB pamięci. który zapewnia płynną pracę. iPhone SE posiada bardzo smukłe ramki. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się dobrym aparatem oraz wszystkimi niezbędnymi modułami łączności bezprzewodowej. Dużym plusem tego modelu był bardzo długi czas pracy na baterii.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone SE

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone SE należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone SE. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone SE

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone SE na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone SE

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone SE może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone SE

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone SE. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.