serwis iphone 6s

Serwis iPhone 6s

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 6S? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 6S.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 6s?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone 6s

  Specyfikacja iPhone 6S

  iPhone 6S to kolejna odsłona bardzo popularnego modelu, po który chętnie sięgali wszyscy fani marki Apple. Telefon wchodząc na rynek, gwarantował piękny wygląd i elegancką stylistykę. Dodatkowo zapewniał on wzmocnioną konstrukcję. W stosunku do podstawowego modelu gwarantował mocniejszą specyfikację. Ekran o przekątnej 4,7’ sprawiał, że telefon był bardzo poręczny. Pracował pod kontrolą iOS 9, który cieszył się świetną optymalizacją. Za działanie telefonu odpowiada procesor Apple A9, który zapewnia płynną pracę. iPhone 6S posiada smukłe ramki. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mogą cieszyć się dobrym aparatem, który pozwalał na rejestrowanie wideo w jakości 4K. Telefon pozwalał cieszyć się wszystkimi niezbędnymi modułami łączności bezprzewodowej. Dużym plusem tego modelu był bardzo długi czas pracy na baterii oraz szybki czytnik linii papilarnych.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 6S

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu iPhone 6S należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od rodzaju oraz zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w iPhone 6S. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w iPhone 6S

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w iPhone 6S na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii iPhone 6S

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w iPhone 6S może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu iPhone 6S

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu iPhone 6S. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.