serwis apple

Serwis iPhone 12 Pro Max

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Apple iPhone 12 Pro Max? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie iPhone 12 Pro Max.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPhone 12 Pro Max?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone 12 Pro Max

  Wymiana szybki i wyświetlacza to najczęściej pojawiające się usterki w telefonie iPhone 12 Pro Max. Zakres usługi naprawy zależy jednak od rodzaju uszkodzenia i jego przyczyny. Jeżeli doszło do uszkodzenia modułu wyświetlacza, co objawia się rozmyciem ekranu bądź co gorsza, jego rozlaniem, może okazać się konieczna wymiana wyświetlacza w iPhone 12 Pro Max. Wyświetlacz może zostać wymieniony na nowy, oryginalny bądź na bardzo dobrej jakości zamiennik, w zależności od upodobań klienta. Gdy uszkodzenie dotyczy jedynie ochronnej warstwy wyświetlacza, naprawa może ograniczać się tylko do wymiany szybki, co stanowi zdecydowanie tańsze rozwiązanie.

  Wymiana baterii w iPhone 12 Pro Max

  Wydajna i bezawaryjna bateria to absolutna podstawa w każdym telefonie. To od kondycji baterii zależy czas, w którym będziemy mogli korzystać po naładowaniu z naszego smartfona. Bateria w nowych modelach telefonów powinna służyć bez zarzutu przez okres około dwóch lat. Niestety, w rzeczywistości bywa inaczej i bateria może zużyć się znacznie szybciej, powodując mniejszą wydajność i szybsze rozładowywanie się. Gdy telefon zaczyna krócej Ci służyć w ciągu dnia, powinieneś zastanowić się nad wymianą starej baterii w iPhone 12 Pro Max na nowy egzemplarz. Czasami jednak to nie bateria jest powodem szybszego rozładowywania się telefonu. W naszym serwisie wykonamy dokładną analizę Twojego smartfona i wykryjemy przyczynę występowania problemów.

  Wymiana klapki baterii w iPhone 12 Pro Max

  Porysowana klapka spowodowana noszeniem iPhone 12 Pro Max bez etui wpływa negatywnie na wygląd całego smartfona. Oprócz względów wizualnych klapka jest odpowiedzialna za odprowadzanie ciepła oraz zapewnia wodoszczelność naszemu telefonowi. Gdy klapka zostanie w jakiś sposób popsuta, należy koniecznie rozważyć jej wymianę na nową. Poprawi to bezpieczeństwo Twojego sprzętu i sprawi, że telefon będzie wyglądać jak nowy.

  Diagnoza iPhone 12 Pro Max

  Telefony sprawiają niejednokrotnie problemy, z których naprawą nie może poradzić sobie przeciętny użytkownik. Jeżeli widzisz, że telefon działa niepoprawnie i nie potrafisz znaleźć przyczyny tego zjawiska, zachęcamy do skorzystania z dokładnej i profesjonalnej diagnozy iPhone 12 Pro Max. Zespół doskonałych fachowców starannie sprawdzi wszystkie podzespoły Twojego telefonu i na pewno znajdzie przyczynę usterki. Dzięki diagnozie będziemy w stanie wycenić koszt oraz czas potrzebny na naprawę Twojego smartfona. Pozwoli Ci to oszacować, czy naprawa telefonu jest opłacalna, czy może lepiej rozejrzeć się nad nowym egzemplarzem.