serwis ipad pro

Serwis iPad Pro

Uszkodzona szybka w iPad Pro? A może problem z ładowaniem? Jeśli szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego tabletu Apple iPad Pro to świetnie trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie kompleksową wymianę szybki. W razie potrzeby przeprowadzimy pełną diagnozę urządzenia oraz naprawimy inne usterki w Apple iPad Pro.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia iPad Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  iPad Pro

  Serwis Apple iPad Pro

  Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu dla swojego iPada Pro, to świetnie trafiłeś. Jesteśmy doświadczeni w naprawach urządzeń tego producenta. Wykonamy dla Ciebie wymianę szybki lub wyświetlacza w zaledwie kilka godzin. Serwisujemy tablety tylko i wyłącznie korzystając ze specjalistycznych narzędzi. Wybierając nasz serwis masz pewność, że twój iPad Pro będzie w dobrych rękach. Odwiedź jedną z naszych placówek i przekonaj się, że Pan Szybka to nie tylko serwis telefonów. Możesz znaleźć nas w Warszawie, Krakowie lub Gdańsku. Jeśli zależy Ci na bezkontaktowej naprawie, możesz wysłać nam swój sprzęt przesyłką kurierską. Wystarczy, że wypełnisz formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej i zapakujesz swojego iPada Pro. Resztę zrobimy za Ciebie.

  Wymiana szybki Apple iPad Pro

  Uszkodzona szybka to jeden z najczęstszych problemów spotykających właścicieli Apple iPad Pro. Warto wtedy powierzyć naprawę zaufanemu serwisowi, który profesjonalnie zajmie się wymianą szybki. Jako serwis Apple posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która codziennie boryka się z tego typu problemami. Podczas naprawy korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz oryginalnych komponentów, dlatego Twoje urządzenie po wizycie w naszym serwisie będzie wyglądać jak nowe. Koszty naprawy zależą przede wszystkim od wersji posiadanego iPad Pro. Chcąc dowiedzieć się ile będzie kosztować wymiana szybki dla Twojego urządzenia, możesz skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie internetowej lub poprzez kontakt telefoniczny z serwisem. Odpowiadamy również na maile.

  Diagnoza Apple iPad Pro

  Jeśli Twój iPad Pro odmawia posłuszeństwa i nie wiesz co jest tego przyczyną, zachęcamy do odwiedzenia serwisu Pan Szybka w celu wykonania pełnej diagnozy urządzenia. Zweryfikujemy wszystkie podzespoły, by znaleźć źródło problemu. Ostatecznie zostaniesz poinformowany o zakresie usterki i potencjalnych kosztach naprawy. Dopiero po Twojej akceptacji przystąpimy do naprawy iPad Mini.