Samsung Galaxy S24

Galaxy S24: kluczowa aktualizacja rozwiązuje problemy z ekranem i aparatem

Samsung zapowiada wprowadzenie rozwiązań bazujących na opinii użytkowników, oferując nowe opcje zakresie wyświetlacza oraz aparatu. Nowością jest funkcja umożliwiająca użytkownikowi wybór bardziej nasyconego wyglądu. Producent informuje również o ulepszeniach w funkcjonowaniu aparatu, w tym zoomie, trybie portretowym, nocnej fotografii, możliwościach wideo kamery tylnej i przedniej.u

Nowa aktualizacja z opcją „żywszego” wyświetlanego obrazu jest odpowiedzią na wcześniejsze skargi dotyczące wyglądu ekranu, który zdaniem niektórych użytkowników wydawał się mniej nasycony niż w poprzednich modelach Galaxy. Ta funkcja daje możliwość wyboru pomiędzy bardziej żywym a naturalnym wyglądem ekranu, z dodatkową kontrolą dostosowania.

Samsung Galaxy S24

Czy to koniec problemów z Galaxy S24?

Oprócz wspomnianych nowości użytkownicy zgłaszali również inne kwestie, takie jak ziarnistość ekranu przy ciemnych kolorach oraz pojawianie się poziomych linii przy niskiej jasności ekranu. Choć aktualizacja ma na celu rozwiązanie jak największej liczby problemów, na razie nie wiadomo, czy uda się wyeliminować wszystkie zgłoszone usterki.

Potrzebujesz sprawnej wymiany wyświetlacza w Samsungu? Kliknij i skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu!