iOS 17.2

Apple ujawnia czwartą betę iOS 17.2. Co warto wiedzieć?

Apple właśnie wydało czwartą wersję beta dla systemów iOS 17.2, macOS 14.2, tvOS 17.2 i watchOS 10.2, zarówno dla deweloperów, jak i publicznych testerów. Oczekuje się, że finalna wersja tych aktualizacji będzie dostępna już w grudniu tego roku.

Najnowsza beta iOS 17.2 wyróżnia się szczególnie nową aplikacją Journal, którą Apple zaprezentowało na WWDC 2023. Aplikacja ta wykorzystuje uczenie maszynowe do tworzenia spersonalizowanych propozycji do prowadzenia dziennika, integruje zdjęcia, treningi i interakcje jako wskazówki do wpisów oraz oferuje funkcje zabezpieczeń.

iOS 17.2

Nowości w iOS 17.2

iOS 17.2 wprowadza szereg nowych funkcji. Poza aplikacją Journal użytkownicy zyskają dostęp do wspólnych playlist w Apple Music i nowej opcji 'Ulubione’. Beta tvOS 17.2 dodaje nowy pasek nawigacyjny w aplikacji TV, a iOS 17.2 wprowadza dodatkową funkcję dla przycisku Akcji w iPhone 15 Pro.

Ważnym aspektem aktualizacji jest debiut funkcji weryfikacji klucza kontaktu w iMessage, dostępnej w becie iOS 17.2. Funkcja ta podnosi poziom bezpieczeństwa i prywatności w komunikacji.

Użytkownicy zauważą również nowe widgety Pogody w iOS i macOS, a także nową animację przewracania stron w aplikacji Książki. Są to drobne, ale istotne zmiany, które poprawiają ogólne doświadczenie z korzystania z urządzeń Apple.

Oferujemy wymianę baterii w telefonach iPhone. Dowiedz się więcej!

źródło: 9to5mac.com