Apple testuje składane smartfony

Apple nie przestaje (i w tym przypadku nie bardzo ma wyjście) eksplorować nowych technologii. Firma obecnie testuje dwa modele składanych telefonów. Ma to być odpowiedź na rosnące zainteresowanie rynku tego typu urządzeniami. Mimo że składane telefony nie są nowością, Apple chce wnieść do nich coś więcej niż tylko zmienioną formę. Zmagając się z wyzwaniami technicznymi, takimi jak wyeliminowanie zagięcia ekranu czy zapewnienie płynności pracy zawiasów, Apple dąży do tego, by ich składany iPhone był równie smukły i funkcjonalny, jak ich obecne modele.

Nowe technologie i wyzwania

Apple nie tylko pracuje nad składanymi telefonami, ale także rozważa wprowadzenie na rynek składanego iPada. Kluczowe wyzwania, jak długość życia baterii czy technologia ekranu, są obecnie w centrum uwagi inżynierów z Cupertino. Współpraca z firmami z Azji nad częściami do nowych urządzeń może przynieść przełom w realizacji tego ambitnego projektu.

Perspektywy na przyszłość

Chociaż do masowej produkcji składanych iPhone’ów jeszcze daleko, entuzjazm wokół tego pomysłu jest ogromny. Apple ma szanse ponownie zdefiniować standardy na rynku mobilnym. Z planowaną datą wprowadzenia na rynek nie wcześniej niż 2026 rok, świat z niecierpliwością czeka na kolejną rewolucję w dziedzinie smartfonów.

Masz problem z wyświetlaczem w swoim iPhone? Potrzebujesz skorzystać z usługi profesjonalnego serwisu?
Napisz do nas! Kliknij wymiana wyświetlacza iphone