ios 17.1

Aktualizacja iOS 17.1 – poprawki i nowości

Niezadowolenie użytkowników z ostatniej aktualizacji do iOS 17 dało się odczuć niemal w każdym zakątku Internetu – szczególnie jeśli chodzi o problemy z klawiaturą. Część użytkowników skarżyła się, że klawiatura stała się mniej responsywna po aktualizacji, zwłaszcza na starszych modelach iPhone. Nawet posiadacze najnowszego modelu 15 Pro dostrzegli problemy podczas pisania dłuższych wiadomości. Czy to zaskakujące? Dla wielu z nas – tak.

Dobrze jest wiedzieć, że Apple słucha swoich użytkowników. W informacjach do aktualizacji iOS 17.1, firma przyznała, że faktycznie istniały przyczyny, które „mogły sprawić, że klawiatura była mniej responsywna”. Z przyjemnością informujemy, że w najnowszej aktualizacji problem ten został naprawiony!

ios 17.1

Nowości dla fanów muzyki i transferu plików

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają odkrywać nowości, ten akapit jest dla Ciebie. Aktualizacja iOS 17.1 wprowadza nową funkcję dla użytkowników AirDrop. Teraz – jeśli Ty lub inna osoba opuścicie zasięg AirDrop podczas wysyłania pliku, transmisja zostanie zakończona przy użyciu połączenia internetowego. Plik zostanie wcześniej przesłany na serwery Apple, a następnie pobrany na urządzenie drugiej osoby. Czy to nie brzmi świetnie?

A dla miłośników Apple Music również mamy dobre wieści. Znajdziecie tam teraz nowy przycisk do dodawania ulubionych piosenek, albumów i playlist, a także sugestie piosenek na końcu każdej playlisty oraz nowy sposób tworzenia grafiki dla własnych playlist.

Kiedy dostępna będzie aktualizacja?

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, mamy dobre wieści. Aktualizacja iOS 17.1 ma zostać udostępniona publicznie już w przyszłym tygodniu, dokładnie 24 października. Jeśli korzystasz z wersji beta, aktualizacja RC jest już dostępna do pobrania.

 

Potrzebujesz naprawić swojego iPhone? Nasz zespół profesjonalistów Ci pomoże!

źródło: 9to5mac.com