Serwis Xiaomi Mi 9T Pro

Naprawa Xiaomi Mi 9T Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi 9T Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi 9T Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi 9T Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi 9T Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi 9T pro

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi 9T Pro?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi 9T Pro

  Xiaomi Mi 9T Pro to bardzo ciekawy telefon. Szczególną uwagę zwraca innowacyjność w umiejscowieniu przedniego obiektywu aparatu. Umieszczony został w ramce urządzenia, co pozwoliło producentowi na wyposażenie telefonu w ekran AMOLED 6,39″ całkowicie pozbawiony wysepki. Xiaomi Mi 9T Pro to przede wszystkim smartfon z mocnymi podzespołami. Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 855, 6GB RAM wspomagane są systemem Android 9.0 Pie oraz nakładką MIUI 10. Szybkość smartfona potwierdzają testy syntetyczne wykonywane przez recenzetów.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi 9T Pro. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi 9T Pro

  Usługa wymiany szybki lub wyświetlacza zależy przede wszystkim od rodzaju oraz zakresu uszkodzenia. W przypadku wymiany szybki, usługę wykonujemy, kiedy wyświetlacz urządzenia nie uległ uszkodzeniu. Natomiast, jeśli na ekranie widoczne są martwe piksele lub nie wyświetla on treści, konieczna będzie jego wymiana. Dajemy klientowi możliwość wyboru wyświetlacz oryginalnego lub równie dobrego zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9T Pro

  Podstawą stabilnego działania smartfona jest sprawna bateria. Fabryczna bateria powinna pozostać niezawodna przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że poprzez nadmierną eksploatację bateria zacznie działać nieprawidłowo. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria – wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi 9T Pro

  Częstą przyczyną uszkodzenia klapki baterii jest nie tylko upadek, ale również brak odpowiedniej ochrony. Źle dopasowane etui lub jego brak może spowodować, że porysujemy lub co gorsza, uszkodzimy plecki telefonu. W takim przypadku narażamy telefon na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda czy kurz. Jeśli zdarzy Ci się uszkodzić tylną klapkę swojego urządzenia, sugerujemy jej wymianę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi 9T Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi 9T Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 9T Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.