Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco – kiedy będzie potrzebna?

Nie wyobrażasz sobie codziennego życia bez telefonu? Xiaomi Poco masz cały czas blisko siebie i korzystasz z niego bardzo często? Bez obaw nie jesteś sam. Większość z nas dziś używa smartfonów do komunikowania się ze światem, a niekiedy nawet jako narzędzie pracy. Jednak wystarczy niefortunny upadek lub przyciśnięcie, aby konieczna była wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco. Komu zlecić taką usługę? Ile przyjdzie nam za nią zapłacić i jak długo potrwa naprawa? Wyjaśniamy poniżej!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco – kiedy zachodzi taka konieczność?

  Nie można zaprzeczyć, że dziś ciężko jest nam funkcjonować bez telefonu, przecież jesteśmy do niego na tyle przyzwyczajeni. Jednak nawet osoby, które wyposażyły się w szkło ochronne i dobrej jakości etui, nie zapewniają urządzeniu całkowitej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi lub przypadek i nasz telefon ulega uszkodzeniu. Niestety najczęściej w takiej sytuacji cierpi przód i zmuszeni jesteśmy do wymiany wyświetlacza. Tylko niekiedy niefortunne zdarzenie kończy się na nowym szkle. Oznaką tego, że niezbędna jest wymiana wyświetlacza Xiaomi Poco, są przebarwienia, niedziałający dotyk oraz rozlanie. Tak naprawdę ostateczną diagnozę powinien postawić autoryzowany serwis.

  Dlaczego wymiana wyświetlacza powinna odbyć się w serwisie?

  Bez względu na to, czy nasz telefon upadł, czy też został przygnieciony, tylko doświadczony serwis może określić, jak poważna jest usterka i jaki kroki należy podjąć, aby urządzenie wróciło do pełnej sprawności. Sami nie mając odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności nie jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawy. Udając się do serwisu, zyskujemy gwarancję, że wymiana wyświetlacza była profesjonalna i rzetelna.

  Naprawa wyświetlacza – jaki koszt?

  Uszkodzony telefon to spory problem. Zwłaszcza, kiedy nie mamy zastępczego. Z kolei kupno nowego to dość duży koszt, na który nie każdy z nas może sobie pozwolić. Dlatego doskonałą alternatywą jest dla nas wymiana wyświetlacza. Z tym, że ceny są zróżnicowane przez wzgląd na model telefonu. Listę można znaleźć na naszej stronie wraz z cennikiem. Miej na uwadze, że podana kwota obejmuje oryginalny wyświetlacz oraz jego wymianę. Dlatego możesz mieć pewność, że nie naliczymy żadnych dodatkowych opłat.

  Naprawa wyświetlacza – jaki czas oczekiwania?

  Musisz zdawać sobie sprawę, że naprawa wyświetlacza nie jest prostym zadaniem i wymaga od nas pełnej precyzji i zaangażowania. Nie oznacza to jednak, że przeciągamy usługę. Zawsze staramy się jak najszybciej zwrócić klientowi telefon. Na początku musimy zarejestrować urządzenie w serwisie, dopiero potem możemy przejść do diagnozowania problemu i naprawy. Po jej zakończeniu zmuszeni jesteśmy przeprowadzić testy, które potwierdzą, że naprawa przebiegła zgodnie z planem i wszystkie uszkodzenia zostały usunięte. Na czas naprawy wpływ ma także dostępność części. Jeżeli będziemy mieli je na stanie, to telefon może zostać odratowany nawet tego samego dnia.

  W naszym serwisie nie tylko wymiana wyświetlacza!

  Bardzo dobrze wiemy, że wymiana wyświetlacza to niejedyny problem, z którym mogą się zmagać nasi klienci. Dlatego też w naszym serwisie możesz skorzystać z usługi wymiany szybki. Podobnie jak w przypadku wyświetlacza ceny zostały podane na naszej stronie. Wystarczy, że wybierzesz model telefonu i wszystko będzie dla Ciebie jasne. Inna nasza usługa to wymiana baterii. W większości nowszych urządzeń jest ona trwale zespolona z korpusem, więc zamontowanie nowej jest dość problematyczne i wymaga od nas specjalistycznej wiedzy.

  Nie czekaj, odezwij się do nas!

  Masz zbitą szybkę, potrzebna jest wymiana baterii, a może wyświetlacza? Tak czy inaczej z każdą tą nieprzyjemnością możesz zgłosić się do nas! Chociaż oddziały mamy w 3 miastach na terenie kraju, to możliwa jest również współpraca zdalna. Wystarczy, że kurier odbierze od Ciebie telefon, a my go odeślemy w taki sam sposób. Oczywiście w pełni sprawny. Natomiast, gdy masz jakieś pytania, to możesz skontaktować się z nami przez formularz dostępny na stronie. Wypełnij wymagane pola i zostaw namiar na siebie, a my odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe.