Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Xiaomi towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Xiaomi dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO

  Wymiana ekranu Xiaomi POCO

  Obecnie ciężko jest nam wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfonów. Urządzenia te pozwalają nam komunikować się z innymi, zapewniają rozrywkę oraz są wielofunkcyjnym narzędziem. Warto jednak pamiętać o tym, że współczesne telefony komórkowe są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Zaleca się stosowanie dobrze dopasowanych pokrowców i wysoko odpornych szkieł hartowanych, jednak nawet one nie są w stanie uchronić naszego Xiaomi POCO na 100%. W sytuacji, w której dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza pozostaje zakup nowego telefonu lub wymiana wadliwego elementu. Zdecydowanie tańszą opcją będzie wymiana całego wyświetlacza na nowy.

  Kiedy wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO jest potrzebna?

  Najczęstszym problemem z funkcjonowaniem wyświetlacza są uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia urządzenia. Często wydawać się może, że zniszczeniu uległa tylko szybka ochronna ekranu. Jednak po dokładnej diagnozie urządzenia okazuje się, że konieczna jest wymiana całego wyświetlacza. W sytuacji, gdy panel dotykowy ekranu i wyświetlacz zostaną nienaruszone, można oczywiście zdecydować się na wymianę samej szybki. Jednak, jeśli podczas użytkowania telefonu na ekranie pojawią się takie problemy, jak nieprawidłowe działanie dotyku, rozlanie czy różnego rodzaju plamki to wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO może być jedynym rozwiązaniem.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO w serwisie telefonów

  Niezależnie czy wyświetlacz został uszkodzony w wyniku upadku, czy pod wpływem przygniecenia, warto udać się do profesjonalnego serwisu telefonów, w celu pełnej diagnozy urządzenia. Jedynie wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO w renomowanym i wyspecjalizowanym serwisie da nam gwarancję sprawności telefonu i pewności jego naprawy.

  Ile trwa wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO?

  Wszystkie naprawy wykonywane w smartfonach wymagają najwyższej precyzji i ostrożności, dlatego nasz serwis stosuje ustalone wcześniej procedury naprawy. Wymianę wyświetlacza Xiaomi POCO rozpoczynamy od zarejestrowania urządzenia w systemie. Następnym krokiem jest demontaż uszkodzonego elementu i zastąpienie go nowym, w pełni sprawnym wyświetlaczem. Na koniec telefon zostaje poddany dokładnym testom, które pomagają stwierdzić, czy urządzenie działa poprawnie i nie wykazuje żadnych problemów z funkcjonowaniem. Warto podkreślić, że mimo tak zaawansowanego procesu naprawy, przykładamy ogromną uwagę do tego, by telefon trafił do właściciela w możliwie jak najkrótszym czasie. W wielu przypadkach czas wymiany wyświetlacza to zaledwie kilka godzin.

  Ile kosztuje wymiana wyświetlacza Xiaomi POCO?

  Każdy może sprawdzić cenę wymiany wyświetlacza dla Xiaomi POCO na naszej stronie internetowej lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny z wybranym serwisem w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie. Co ważne, podana cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany wyświetlacza, dlatego nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.