Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Xiaomi towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Uszkodzony ekran może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Xiaomi dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi

  Wymiana ekranu Xiaomi Mi

  Aktualnie ze smartfonów korzystamy codziennie. Trzeba pamiętać jednak o tym, że urządzenia te są bardzo delikatne i często ulegają uszkodzeniom. Nawet posiadając szkła ochronne czy odpowiednie dobrane etui, nie daje nam to 100% ochronny przy upadku, bądź przygnieceniu. Uszkodzenie wyświetlacza wiąże się z koniecznością zakupu nowego telefonu lub wymiany ekranu. Zdecydowanie tańszą opcją jest skorzystanie z usługi wymiany uszkodzonego elementu.

  Czy wymiana ekranu Xiaomi Mi jest potrzebna?

  Ze względu na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku lub przygniecenia, wymiana całego wyświetlacza Xiaomi Mi często jest koniecznością. Zdarza się, że pęknięcia obejmują wyłącznie szybkę ochronną. Dlatego wskazana jest kompleksowa diagnoza, by ustalić zakres uszkodzeń. Przy sprawnie działającym ekranie i braku widocznych zmian na wyświetlacz obejdzie się bez większych kosztów. Nie zawsze jednak będzie to wystarczające, gdy widoczne są plamy, przebarwienia, a do tego pojawiają się problemy z niedziałającym dotykiem, wymiana ekranu Xiaomi Mi będzie jedyną opcją, by móc w pełni korzystać z telefonu.

  Wymiana ekranu Xiaomi Mi w serwisie telefonów

  Bez względu na to, co przyczyniło się do uszkodzenia wyświetlacza w Xiaomi Mi, jego naprawę najlepiej przeprowadzić w wyspecjalizowanym serwisie. Skorzystanie z usług doświadczonych osób sprawi, że smartfon powróci do rąk właściciela w pełni sprawny, bez śladów po uszkodzeniu.

  Ile trwa wymiana ekranu Xiaomi Mi?

  Usługę wymiany ekranu Xiaomi Mi rozpoczynamy od rejestracji urządzenia w naszym systemie. Następnie pracownik odpowiedzialny za naprawę demontuje uszkodzony wyświetlacz i zastępuje go nowym, w pełni sprawnym. Takie czynności wymagają czasu i ogromnej precyzji. Ostatecznie smartfon przechodzi odpowiednie testy, które pozwolą sprawdzić czy ten działa tak, jak należy. Finalnie telefon, który nie przejawia żadnych problemów z funkcjonowaniem, trafia w ręce klienta. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa Xiaomi Mi została wykonana jak najszybciej, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i staranność. Żeby upewnić się, czy wymiana ekranu zostanie przeprowadzona jeszcze tego samego dnia, należy skontaktować się z nami i zapytać o dostępność części dla modelu Xiaomi Mi.

  Wymiana ekranu Xiaomi Mi koszt naprawy

  Aby sprawdzić ile kosztuje wymiana ekranu w Xiaomi Mi, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową bądź skontaktować się z wybranym serwisem. Istnieje też możliwość przesłania wiadomości z zapytaniem w celu uzyskania wyceny urządzenia. Cena widoczna na stronie zawiera kompleksową wymianę wyświetlacza w Xiaomi Mi. Nie naliczamy dodatkowych opłat.