Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi

Czy w Twoim urządzeniu Xiaomi mi doszło do uszkodzenia szybki? Pamiętaj, że w takim przypadku konieczna zazwyczaj okazuje się wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi. Nawet niewielkie bowiem uszkodzenia mogą prowadzić do poważnych trudności z normalnym korzystaniem z urządzenia.

Uszkodzony telefon może nie reagować na dotyk w miejscu uszkodzenia (lub na całym wyświetlaczu), pojawiać się mogą także przebarwienia i wypalenia. Wybierz serwis xiaomi i uniknij tych kłopotów!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi

  Profesjonalna wymiana szybki xiaomi

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi to często jedyne rozwiązanie w przypadku rozległych uszkodzeń ekranu smartfona. W naszych punktach serwisowych (posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, oraz Krakowie) możemy skutecznie przeprowadzić taką usługę w przypadku niemal każdego nowoczesnego modelu telefonu Xiaomi Mi. To idealna opcja dla osób zabieganych i wymagających eksperckiego podejścia do sprawy.

  Obsługujemy smartfony z linii Xiaomi Mi 9, 10, 11 w wielu różnych konfiguracjach (Lite, Pro, Note itd.). Wymiana wyświetlacza xiaomi Mi w naszym punkcie naprawy to gwarancja najwyższej jakości usług serwisowych. Wykorzystujemy bowiem jedynie oryginalne, licencjonowane przez firmę Xiaomi części zamienne, a za wykonanie usługi odpowiadają doświadczeni eksperci. Przed zwróceniem Ci urządzenia wykonujemy dokładne testy, aby upewnić się, że wszystko działa tak, jak należy.

  Zamontowana  przez serwis Pan Szybka  wyświetlacz z pewnością posłuży Ci wiele czasu – możesz spać spokojnie bez konieczności dalszej troski o funkcjonowanie urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi – czy warto?

  Musisz wiedzieć, że gdy wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu, zazwyczaj jedyną alternatywą dla jego wymiany jest zakup nowego urządzenia. W przypadku nowej generacji smartfonów Xiaomi Mi, cena fabrycznie nowego produktu wynosić może nawet do kilku tysięcy złotych, a i urządzenia używane nie są dużo tańsze.

  Profesjonalna wymiana szybki xiaomi jest zatem usługą dużo tańszą, niezależnie od modelu urządzenia. Co więcej, przed jej wykonaniem przeprowadzane są kompleksowe badania – jeśli okaże się, że uszkodzenie objęło tylko szybkę zabezpieczającą (szkło hartowane), koszta naprawy po raz kolejny maleją.

  Jak zamówić usługę wymiany wyświetlacza?

  Jeśli interesuje Cię świadczona przez nas naprawa telefonu xiaomi – skorzystać z niej możesz na dwa różne sposoby.

  Wizyta w punkcie stacjonarnym

  Pierwszym z nich jest wizyta w jednym z naszych stacjonarnych salonów. Wymiana szybki xiaomi mi w salonie Pan Szybka pozwoli Ci odzyskać w pełni sprawny telefon jeszcze tego samego dnia. W takim przypadku na wymianę ekranu poświęcić powinieneś około 60 minut, bo tyle zazwyczaj trwa naprawa w naszym serwisie – oczywiście, czasem wystąpić mogą pewne nieprzewidziane czynniki, które mogą nieco wydłużyć ten proces.

  Wymiana wysyłkowa

  Jako profesjonalny serwis oferujemy Ci także możliwość skorzystania z naprawy wysyłkowej. W takim przypadku powinieneś odpowiednio zabezpieczyć urządzenie (aby nie uległo dodatkowym uszkodzeniom) i wysłać je, po uprzednim kontakcie, na adres wybranego punktu serwisowego. Błyskawicznie dokonamy wymiany wyświetlacza Xiaomi i odeślemy sprzęt – całość, włącznie z obustronną wysyłką nie powinna potrwać dłużej, niż 2-3 dni.

  W razie, gdy podczas wymiany wyświetlacza wykryte zostaną ewentualne dodatkowe problemy, poinformujemy Cię o nich i zaproponujemy ich naprawę. Do wszelkich napraw wykorzystujemy jedynie części oryginalne Xiaomi.

  Ile kosztuje naprawa telefonu Xiaomi?

  To, ile kosztować będzie wymiana wyświetlacza w Twoim telefonie zależy od kilku czynników – przede wszystkim od tego, jaki model urządzenia potrzebuje naprawy. Cenę naprawy, która zazwyczaj obowiązuje przy konkretnym smartfonie z łatwością sprawdzisz korzystając z naszego serwisu WWW. Po prostu kliknij w ikonkę urzadzenia, w którego przypadku potrzebna jest wymiana wyświetlacza Xiaomi. Błyskawicznie poznasz detale naprawy.