Wymiana szybki Xiaomi POCO

W obecnym świecie smartfony są praktycznie niezbędne do funkcjonowania w społeczeństwie. Sprawny smartfon jest w życiu codziennym ogromnym ułatwieniem. Niestety często ulegają różnym usterkom. Jedną z najpopularniejszych jest uszkodzona szybka. Nawet wzmocnienie wyświetlacza szkłem hartowanym, a całego telefonu odpowiednim pokrowcem może nie zadziałać w przypadku kiedy zderzy on się na przykład z podłogą, spadając z dużej wysokości. Nie ma zatem mowy o zapewnieniu pełnej ochrony wyświetlacza w telefonie. Co w sytuacji kiedy ekran telefonu uległ uszkodzeniu?

Wymiana szybki czy naprawa wyświetlacza?

Szybka w telefonie pełni jedną funkcję — stanowi ochronę wyświetlacza. Chociaż szkło, z którego została wykonana, jest dosyć mocnym tworzywem, to szybka może ulec zbiciu. Jakiekolwiek pęknięcie może doprowadzić do jej całkowitego uszkodzenia. Wtedy wyświetlacz będzie narażony na zniszczenie.

Jeżeli telefon upadł, na ekranie widoczna jest tzw. pajęczynka, ale wyświetlacz wciąż działa poprawnie, to wystarczy wymienić szybkę zabezpieczającą wyświetlacz. Jednak, aby tego dokonać, to wyświetlacz nie może być uszkodzony. Powinien on właściwie wyświetlać obraz i nie mieć żadnych innych uszkodzeń jak pęknięcie czy rozlanie na ekranie.

Niektóre mode smartfonów jak np. Xiaomi POCO x3 posiadają szybkę sprzężoną z dotykiem — ochronne szkło zespolone jest z funkcją dotyku. W tej sytuacji obraz będzie się wyświetlał prawidłowo, natomiast nie będzie działała funkcja dotyku.

 

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Xiaomi POCO

  Samodzielna wymiana szybki w telefonie Xiaomi POCO x3

  Wiele osób może zastanawiać się nad samodzielną naprawą uszkodzonej szybki w telefonie. Żeby tego dokonać, konieczne jest zapoznanie się z budową i sposobem wymiany w tym konkretnie telefonie. Każdy model telefonu ma swoją specyfikę i jeżeli nie posiada się odpowiedniej wiedzy i umiejętności, to zdecydowanie korzystniejsze może być powierzenie zadania naprawy lub wymiany ekranu profesjonalistom z Pan Szybka. Własnoręczna naprawa może zakończyć się koniecznością wymiany wyświetlacza.

   

   

   

  Wymiana szybki Xiaomi POCO x3 w autoryzowanym serwisie

  W sytuacji kiedy ekran uległ uszkodzeniu dostępne są dwie możliwości — usługi wymiany szybki lub wymiany wyświetlacza może podjąć się autoryzowany serwis xiaomi lub profesjonalny serwis zajmujący się naprawą po ustaniu gwarancji na sprzęt. Jeśli gwarancja obejmuje wymianę szybki i wymianę wyświetlacza to oczywiście telefon można wysłać do autoryzowanego serwisu Xiaomi, który zainstaluje oryginalny wyświetlacz i wymieni zbitą szybkę.

  Jeżeli natomiast zakupiony towar jest po okresie gwarancji, to naprawa w autoryzowanym serwisie zawsze będzie się łączyła z wysokimi kosztami naprawy. W przypadku kiedy potrzebna jest wymiana szybki w telefonie Xiomi POCO x3 warto naprawę zlecić pogwarancyjnemu serwisowi Xiaomi jak np. panszybka.pl

   

  Wymiana szybki Xiaomi POCO x3 w profesjonalnym serwisie

  Szybka i wyświetlacz są elementami, które ze sobą współpracują, aby telefon mógł zachować swoja funkcjonalność i być odpowiednio chronionym. Pełny profesjonalizm w fachowym serwisie pozwala na szybką diagnozę uszkodzenia.

  Specjaliści w krótkim czasie ustalą istotę problemu, a sprawnie wykonana naprawa pozwoli uniknąć większych uszkodzeń. Czas naprawy jest przeważnie krótszy niż w autoryzowanych serwisach. Wymiana wykonanego ze szkła panelu jest procesem, który wymaga oddzielenia zbitej szybki od wyświetlacza, usunięcia resztek zbitego szkła i fabrycznego kleju. Smartfon powinien także przejść czyszczenie w profesjonalnej komorze, z dala od pyłu i innych zabrudzeń. Wymienione nowe elementy muszą być zespolone w warunkach, w których panuje odpowiednia temperatura i ciśnienie. Świeżo naprawiony smartfon przechodzi testy przed zwrotem do klienta. Przeważnie podczas wymiany wyświetlacza w profesjonalnym serwisie naprawa telefonu zawiera także wymianę szybki na nową.

  Wymiana szybki XIAOMI POCO x3 w serwisie panszybka.pl

  W przypadku awarii telefonu najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie urządzenia specjalistom. Dobre serwisy telefonów komórkowych to przede wszystkim:

  • profesjonalna obsługa,
  • dobra komunikacja z klientem
  • profesjonalne podejście,
  • sprawna naprawa telefonu

  Pełen profesjonalizm serwisu sprawia, że kłopot ze smartfonem jak wymiana baterii, wymiana wyświetlacza czy zbitej szybki jest błyskawicznie załatwiany. Miła obsługa i odpowiedni warsztat narzędziowy służą naszym klientom i ich sprzętowi. Każda usługa wykonywana jest z odpowiednim zaangażowaniem naszych pracowników. Oferujemy usługi naprawy telefonów takich marek jak Samsung, Apple i Xiaomi.