Wymiana szybki Xiaomi Mi

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój smartfon Xiaomi towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Xiaomi dokonuje wymiany szybek i ekranów w telefonach z serii Xiaomi Mi szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Xiaomi Mi

  Naprawa uszkodzonej szybki w telefonie z serii Xiaomi Mi

  Nowoczesne smartfony stają się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Te urządzenie jest niezbędne w każdej pracy, między innymi dlatego, że umożliwia stały kontakt z innymi ludźmi np. z klientami. Mimo coraz to nowszych technologi stosowanych przez producentów, należy pamiętać, że urządzenia te są bardzo delikatne i często zdarzają się różnego rodzaju uszkodzenia. Pewności nie zapewniają nawet specjalne pokrowce czy szkła hartowane zakładane na ekran wyświetlacza. Dlatego warto być przygotowanym na tego typu sytuacje i znaleźć odpowiedni serwis, który zajmie się tym szybko, profesjonalnie i daje możliwość dalszego korzystania ze sprzętu.

  Czy wymiana szybki w telefonie z serii Xiaomi Mi jest w ogóle możliwa?

  Uszkodzenia szybki ochronnej wyświetlacza są najczęściej skutkiem nieuwagi, która prowadzi do zniszczeń mechanicznych. Może się to zdarzyć w momencie upuszczenia telefonu, bądź jego przygniecenia. Tak naprawdę rodzaj naprawy zależy od zakresu uszkodzeń. Warto wiedzieć, że cały ekran składa się z trzech elementów. Należą do nich: panel dotykowy, wyświetlacz oraz szybka. Najtańszą naprawą będzie wymiana samej zbitej szybki, która musi być poprzedzona sprawdzeniem wyświetlacza oraz dotyku. Niestety nie w każdym modelu jest to możliwe. Czasem koniecznością będzie wymiana całego 3-elementowego ekranu.

  Naprawa szybki Xiaomi Mi w serwisie

  Najbezpieczniejszym sposobem naprawy będzie oddanie telefonu do wykwalifikowanego serwisu. W takim miejscu uniknie się ryzyka niepoprawnej naprawy w domowych warunkach, która może nie przynieść zamierzonych efektów. Profesjonalne serwisy zaopatrzone są w odpowiedni sprzęt, który znacznie przyśpieszy i ułatwi naprawę telefonu. Pracownicy serwisu mają styczność z tego typu uszkodzeniami codziennie, dlatego możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana poprawnie i z należytą starannością, a telefon po naprawie będzie w pełni sprawny do użytku.

  Czas trwania naprawy szybki w telefonach z serii Xiaomi Mi

  Wymiana szybki w Xiaomi Mi to zadanie czasochłonne i wymagające szczególnej ostrożności i precyzji, ze względu na delikatność wyświetlaczy. Dokładamy wszelkich starań, by usługa została przeprowadzona jak najszybciej, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W bardzo wielu przypadkach, naprawa zostaje wykonana jeszcze tego samego dnia. Warto skontaktować się i upewnić, że jest to możliwe, chociażby ze względu na dostępność elementów dla danego modeli Xiaomi Mi.

  Koszt wymiany szybki w urządzeniu z serii Xiaomi Mi

  Ceny wymiany szybki są zależne od posiadanego modelu Xiaomi Mi. Chcąc poznać koszt wystarczy skontaktować się z jednym z naszych serwisów, bądź sprawdzić na naszej stronie internetowej. Podana kwota nową szybkę wraz z jej montażem. Dlatego nie należy obawiać się naliczenia dodatkowych kosztów.