Wymiana szybki Xiaomi Mi

Jesteś ciągle w ruchu? Każdego dnia załatwiasz wiele spraw? Wolisz skupiać się na rzeczach ważnych, zamiast na drobiazgach? Pęknięta szybka lub widoczne rysy na telefonie mogą znacznie utrudnić Ci codzienną pracę. Aby cieszyć się poprawnie działającym smartfonem, konieczne może być skorzystanie z usługi wymiany szybki.

 

Naprawa uszkodzonej szybki w telefonie Xiaomi Mi

Smartfon stał się obecnie urządzeniem, dzięki któremu możliwa jest nie tylko komunikacja, ale i błyskawiczne sprawdzanie informacji czy wiadomości ze świata. Badania pokazały, że dziennie otrzymujemy blisko 73 powiadomienia na telefon! Coraz więcej osób używa też smartfonów do pracy. Łatwiej bowiem jest zadzwonić do klienta i załatwić z nim sprawę, bez wychodzenia z domu.

Mimo zapewnień i starań producenta, telefony nie są jednak niezniszczalne. Nawet zastosowanie pokrowca na smartfona czy szkła hartowanego na ekranie wyświetlacza, nie jest w stanie zagwarantować pełnej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi, a Twój telefon Xiaomi Mi ląduje na ziemi z pęknięciami na ekranie. Warto być przygotowanym na taką sytuację i znaleźć serwis telefonów Warszawa, który założy nową szybkę w ekspresowym tempie.

 

 

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Xiaomi Mi

  Wymiana szybki czy wyświetlacza?

  Warto wiedzieć, że na ekran smartfona, poza szybką ochronną składa się również wyświetlacz oraz panel dotykowy. Usługa naprawy szybki Xiaomi Mi polega na wymianie pękniętego produktu na nowy. Trudniejsza i bardziej kosztowna jest natomiast naprawa wyświetlacza lub panelu dotykowego. Niestety czasem, po sprawdzeniu uszkodzenia, okazuje się, że jest to konieczne.

  Naprawa szybki – serwis Xiaomi

  Najbardziej bezpiecznym wyborem będzie oddanie telefonu do wyspecjalizowanego serwisu. W Pan Szybka wykonaliśmy już tysiące napraw, dlatego wiemy jak ważna jest delikatność i ostrożność, podczas wymiany szybki. Nasze salony cechuje profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta, dzięki którym możesz mieć pewność, że Twój Xiaomi będzie w dobrych rękach. Nowe telefony coraz częściej mają zakrzywienia ekranu lub nietypowe wycięcia na głośnik i aparat, dlatego do wymiany szybki niezbędny staje się specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie.

  Ile czasu potrzebujemy na naprawę szybki w telefonach Xiaomi Mi?

  Wymiana szybki – nawet przez wyspecjalizowany serwis – to zadanie czasochłonne i wymagające niezwykłej precyzji. Dbamy o najwyższą jakość usług, dlatego nie zawsze możliwa jest natychmiastowa naprawa. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby przeprowadzić wymianę szybki tego samego dnia. Usługa rozpoczyna się od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki od kuriera. Następny krok to demontaż uszkodzonego elementu i wymiana szybki na nową. Przed wysyłką do klienta, przeprowadzamy dokładne testy smartfonów, aby sprawdzić czy usługa została wykonana prawidłowo. Podczas trwania całego procesu, klient otrzymuje powiadomienia o statusie naprawy, a także numer listu nadania. Pozwala on na śledzenie przesyłki na każdym etapie dostawy. Odesłanie telefonu kurierem jest bezpłatne. Daje to gwarancję, że bezpiecznie dostarczymy Twoje urządzenie po naprawie.

  Ile kosztuje wymiana szybki?

  Ceny wymiany szybki na ekran zależą od modelu Xiaomi Mi. Aby dowiedzieć się ile pieniędzy musisz przeznaczyć na naprawę, najłatwiej będzie zadzwonić do naszego serwisu lub skorzystać ze strony internetowej. Na koszty naprawy składa się nowa szybka oraz jej montaż przez serwis Xiaomi, a także darmowa dostawa kurierem w dwie strony. Nie musisz obawiać się więc o dodatkowe opłaty.

  Pan Szybka – czy warto?

  Wiemy, że wielu z Was decyduje się na samodzielną wymianę pękniętej szybki. Nie krytykujemy takich działań. Radzimy jednak przemyśleć skorzystanie z naszej oferty. W serwisie zajmujemy się tego typu usługami cały czas, więc dajemy gwarancję, że naprawa zostanie przeprowadzona poprawnie i w atrakcyjnej cenie. Nie jest dla nas problemem nietypowy ekran czy otwory na akcesoria. Doradzimy Ci również jeśli okaże się, że będzie konieczna wymiana wyświetlacza. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, czy nasz serwis Xiaomi stanie się Twoim jedynym wyborem!