Wymiana szybki Samsung S

Naprawa telefonu bywa bardzo kosztowna i czasem przekracza wartość urządzenia, zrób to z nami i zaoszczędź na kupnie nowego telefonu. Wymiana szybki odnowi twój telefon i przywróci go do pełni funkcjonalności. Zajmujemy się profesjonalna naprawą telefonu marki Samsung, Apple, Xiaomi, tylko z nami w rozsądnych cenach wymienisz wyświetlacz w swoim telefonie.

 

Zepsuł ci się wyświetlacz w telefonie Samsung? Oddaj telefon w nasze ręce!

Zepsuty wyświetlacz to powszechna usterka w świecie pełnym smartfonów z wielkimi szklanymi ekranami, na szczęście jest to również łatwa do wymiany część. Potłuczony telefon oczywiście nie oznacza jego końca i bardzo szybko można go przywrócić do dobrego stanu powierzając go w nasze ręce! Stłukłeś swój telefon marki Samsung? Skontaktuj się z nami, lub podejdź do najbliższego oddziału i sprawdzimy zakres zniszczeń, wycenimy i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie!

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Samsung S

  Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza?

  Odpowiedź na to pytanie jest łatwa do przewidzenia i brzmi „to zależy”. Wymiana szybki w telefonie marki Samsung może nie być kosztowna jeśli użyjemy tanich zamienników. Naturalnie każdy kto naprawia telefon chciałby przywrócić go do pełnej funkcjonalności, w takim wypadku lepiej użyć podzespołów markowych bezpośrednio od producenta.

  Jak długo trwają naprawy telefonu?

  Naprawy telefonu nie trwają długo a wymiana szybki jest czymś co serwisant może uczynić na miejscu jeżeli posiadamy wystarczająco dużo czasu. Dużo zależy również od dostępności części zamiennych, oraz skali uszkodzeń. Wymiana ekranu w postaci szybki i samego wyświetlacza może potrwać co najmniej tyle ile wyniesie czas dostawy części zamiennych czyli około kilku dni roboczych.

  Gdzie posiadamy swoje oddziały?

  Naprawiamy telefony na terenie 3 miast, Warszawy, Krakowa i Gdańska. Aby naprawić swój telefon możesz wysłać go do nas kurierem lub umówić wizytę bezpośrednio w oddziale w wybranym przez siebie mieście. Szczegółowa lista telefonów jakie naprawiamy i modeli widnieje na naszej stronie wraz z cennikiem.

   

  Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

  Naprawa telefonu wymaga dużej dozy cierpliwości i doświadczenia które pozwalają przywrócić smartfon do pełnej funkcjonalności. Bardzo wiele osób stara się naprawiać telefony na własną rękę jednak często skutkuje to tym że kończymy na większych zniszczeniach. Posiadając drogi telefon najkorzystniej jest oddać go do sprawdzonego serwisu smartfonów gdzie nie używają tanich zamienników oraz posiadają profesjonalny zespół specjalistów z zakresu smartfonów. Oferujemy naprawę która będzie skutkowała przywróceniem sprawności naszego telefonu i pozwoli jeszcze przez lata cieszyć się jego funkcjonalnościami. Chcąc zachować wysoką jakość posiadamy niewiele punktów stacjonarnych, jednak dla osób z innych miejscowości proponujemy rozwiązanie wysyłki smartfona kurierem do jednego z naszych punktów. Jesteśmy profesjonalistami z zamiłowaniem śledzący rynek smartfonów znanych marek takich jak Apple, Samsung, Xiaomi, dzięki temu nasza praca jest wykonywana rzetelnie i z pasją.

   

  Szybko, bezpiecznie, profesjonalnie – wymiana szybki

  Zakres napraw jaki wykonujemy na terenie naszych punktów to wymiana szybki, wymiana baterii, oraz wymiana wyświetlacza. Telefony ulegają zużywaniu, częściowo poprzez nasze niewłaściwe użytkowanie a czasami ze zwykłego przypadku. Nie zależnie od tego jaką przyczynę miała awaria postaramy się pomóc i zapewnić najbardziej profesjonalny serwis telefonu.

  Stłukła ci się szybka w twoim Samsungu? Odwiedź nasz serwis i napraw swój smartfon już w 60 min od godziny zgłoszenia. Proste wymiany i serwis, nasi pracownicy są w stanie wykonać ekspresowo. Jeżeli chcesz aby cały wyświetlacz został wymieniony, zarezerwuj wizytę w naszym salonie oddaj smartfon i wróć do nas po ustalonym z serwisantem czasie. Przyjdź i powierz nam swój smartfon a my odwdzięczymy się twoim zadowoleniem i szybką, sprawną obsługa. Wymiana szybki już w 60 min w którymkolwiek serwisie na terenie Warszawy, Krakowa lub Gdańska!