Wymiana szybki Samsung Note

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Samsung towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Samsung dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Samsung Note

  Samsung Galaxy Note – wymiana uszkodzonej szybki

  Smartfony są współcześnie nieodłączną częścią życia. Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich codziennego funkcjonowania. Smartfon umożliwia kontakt z najbliższymi, a do tego ułatwia organizację zadań czy pracę, gdy zastępuje komputer. Producenci telefonów próbują prześcignąć się w projektowaniu nowych modeli. Na rynku pojawiają się smartfony nowsze, z coraz to większą pamięcią, z zachwycającym designem i z odpornym na uszkodzenia wyświetlaczem. Niestety nawet najnowocześniejszy smartfon można uszkodzić. Wystarczy chwila nieuwagi. Upadek czy przygniecenie często skutkuje pękniętą szybką wyświetlacza, nawet mimo dbałości o jej zabezpieczenie. Co można zrobić w takim wypadku? Najkorzystniejsze rozwiązanie to kontakt z serwisem telefonów, który wymieni szybkę na nową.

  Czy wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy Note jest możliwa?

  Uszkodzenia mechaniczne, a więc upuszczenie czy przygniecenie smartfona Samsung Galaxy Note, to najczęstszy powód, dla którego te telefony trafiają do serwisu. Większość osób w takiej sytuacji decyduje się na wymianę całego wyświetlacza, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna. Moduł w telefonie składa się z wyświetlacza, dotyku i szybki. Często zdarza się tak, że uszkodzona zostaje tylko szybka, a dotyk i wyświetlacz działają, więc nie ma potrzeby ich wymieniać. Warto jednak pamiętać, że są modele telefonów, w których wymiana jedynie szybki jest niemożliwa.

  Wymiana szybki w serwisie telefonów

  Bez względu na rodzaj uszkodzenia telefonu, jeśli dotyk i wyświetlacz działają, to wymiana szybki w profesjonalnym serwisie będzie rozwiązaniem najkorzystniejszym i najtańszym. Taki serwis z pewnością posiada sprzęt, który jest niezbędny w tego typu naprawach i, który sprawi, że telefon po naprawie będzie działał tak dobrze jak przez uszkodzeniem. Warto pamiętać, że naprawa „domowa”, wykonana przez osobę niewykwalifikowaną może skutkować dodatkowymi kosztami, których każdy wolałby uniknąć.

  Ile trwa wymiana szybki w smartfonie Samsung Galaxy Note?

  Tak jak już wspomnieliśmy – współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez smartfona. Dlatego też postaramy się zrobić wszystko, by wymiana szybki nie trwała za długo. Pamiętaj jednak, że naprawa wymaga dużej precyzji, ponieważ nie można uszkodzić wyświetlacza, a do tego może prowadzić pośpiech w demontażu uszkodzonej szybki. Jesteśmy serwisem, których dba o to, aby czas obsługi był możliwie najkrótszy. Jeśli jednak chcesz wiedzieć ile czasu zajmie wymiana szybki w Twoim telefonie, skontaktuj się z nami. Jeśli okaże się, że mamy w magazynie części do telefonu Samsung Galaxy Note, to możliwe, że uda się wykonać naprawę nawet tego samego dnia.

  Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung Galaxy Note?

  Koszt wymiany szybki zwykle zależy od model telefonu, który posiadasz. Jeśli chcesz poznać cenę, możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki w sklepie internetowym (wpisz Samsung Galaxy Note) lub skontaktować się bezpośrednio z serwisem. Podana w sklepie cena dotyczy kompleksowej usługi wymiany szybki na nową (wliczono w nią także cenę niezbędnych części).