Wymiana szybki Samsung Note

Wraz z rozwojem technologii, producenci smartfonów, prześcigają się w ulepszaniu ich pod względem technicznym i funkcjonalnym. Trudno się dziwić. Dzisiaj nie sposób wyobrazić sobie codzienność bez smartfona. To niezastąpione urządzenie towarzyszy nam w pracy, szkoli i domu. Dzięki niemu możemy komunikować się z ludźmi na po drugiej stronie globu, zaradzać firmą, robić zakupy. Niestety, to że nasz smartfon towarzyszy nam na każdym kroku, naraża jego wyświetlacz na ryzyko uszkodzenia. Najczęściej dochodzi do pęknięcia ekranu. Pomimo coraz lepszych materiałów wykorzystywanych w produkcji i stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci foli i szkieł ochronnych, wyświetlacz smartfona Samsung Note jest codziennie wystawiany na wiele czynników mogących go uszkodzić. Gdy dojdzie do wypadku, należy jak najszybciej poszukać pomocy w sprawdzonym serwisie. Często wymiana szybki w urządzeniu, może być możliwa tylko, gdy odpowiednio szybko zareagujemy.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Samsung Note

  Czy można wymienić pękniętą szybkę w Samsung Note?

  Najpierw należy ustalić czy uszkodzeniu uległa jedynie szybka, czy cały ekran. Jeśli szybka jest pęknięta ale wyświetlacz telefonu działa poprawnie, nie doszło najprawdopodobniej do uszkodzenia ekranu. Jeśli natomiast po pęknięciu, ekran nie reaguje na dotyk, jest czarny lub powstały na nim plamy, prawdopodobnie konieczna będzie wymiana całego modułu ekranu. W obu przypadkach wymiana jest zdecydowanie bardziej opłacalna, niż zakup nowego telefonu. W naszym serwisie diagnoza wykonywana jest bezpłatnie przez doświadczonych serwisantów. W przypadku konieczności naprawy, bez problemu zajmiemy się wymianą szybki czy ekranu. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, wykorzystujemy tylko oryginalne zamienniki, polecane przez producenta smartfona.

   

  Jak długo trwa wymiana szybki Samsung Note?

  Wiemy, że w przypadku naprawy telefonu, czas odgrywa bardzo ważną rolę dla naszego klienta. Zazwyczaj wymianę szybki czy ekranu staramy się wykonać w nie więcej niż kilka godzin, czy jeden dzień. Czasem zdarza się jednak, że nie posiadamy części zamiennych do danego modelu, wówczas naprawa może się nieco wydłużyć. Wszystko zależy też od stopnia uszkodzenia, niektórym przypadkom trzeba po prostu poświęcić trochę więcej czasu .

   

   

  Jaki jest koszt wymiany szybki Samsung Note?

  Cena jest oczywiście zależna od modelu i stopnia uszkodzenia. Możesz zapoznać się z cennikiem usług na stronie internetowej naszego serwisu. Staramy się by nasze ceny były konkurencyjne na rynku. Zawsze staramy się wykonać naszą pracę jak najlepiej, a to niestety musi mieć swoje przełożenie na cenę. Należy jednak pamiętać, że w naszym serwisie smartfonów oferujemy usługi najwyższej jakości, co ma znaczenie podczas naprawy twojego telefonu i daje ci pewność satysfakcji z wykonanej usługi.

   

  Gdzie wymienić szybkę Samsung Note?

  Nasze punkty w Warszawa, Krakowie i Gdańsku są zawsze do twojej dyspozycji. Bezpłatnie zdiagnozujemy twój smartfon i zaoferujemy fachową pomoc. W naszej ofercie znajdziecie także usługę odbioru twojego smartfona spod wskazanego adresu. Rozumiemy, że możesz nie mieć czasu lub możliwości przyjść do nas osobiście, dlatego wystarczy że na naszej stronie skorzystasz z opcji kuriera. Po otrzymaniu telefonu, skontaktujemy się z tobą przestawiając dalsze etapy postępowania naprawy. Naprawiony telefon możesz odebrać osobiście lub może co go dostarczyć kurier . W ten sposób wymienimy wyświetlacz telefonu bez wychodzenia z domu.

   

   

   

   

   

  Czy warto wybrać nasz serwis?

  Naszym zdaniem tak, dlaczego? Przedstawimy wam kilka powodów. Przede wszystkim zajmujemy się naprawą od kilkunastu lat, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Usługa wymiany szybki jest jedną z najczęstszych zgłaszanych nam usterek. Widzieliśmy wiele różnych pęknięć, a naprawiając je zdobyliśmy niezbędny warsztat i tak zwany „fach w ręku”. Nasze usługi opieramy na rzetelności. Wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne. Możemy bazować na o wiele wyższych standardach niż zwykły serwis telefonów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.